Kadın Kısa Saç Modelleri 2013

16.02.2013
4.122
A+
A-
Kadın Kısa Saç Modelleri 2013

Kısa saç modellerini tercih ederken yüz şeklimize uygun bir kısa saç modeli tercih etmemiz gerekir.

Çünkü yüz şeklimizin ve seçeceğimiz kısa saç modelinin birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. Bizde sizler için yüz şekli ve ona uygun kısa saç modellerini sizler için hazırladık.

Günlük hayatta bakımlı olmak hem kendimize hem sevdiklerimize hoş görünmek için fön, maşa, düzleştiriciyi sıklıkla kullanır olduk. Bunun üzerine beyazlar çıktı ve biraz renk olsun diye boya, renk açma vs. derken saçlarımızın uçarı artık tiftik tiftik olur.

Bizler de saçlarımızı sağlıklı hale getirmek için hemen kısa saç modellerinde çareyi ararız. Yıpranan saçlar hem kendine gelsin onarılsın diye hem de o yıpranmışlığın verdiği bakımsız görüntüyü gidermenin bir yolu da kısa saç modelleridir.

Kimimiz kısa saç modelleri kullanarak daha basit bir bakım sağlayacağımızı düşünürüz. Özellikle çalışan ve çocuklu bayanlar için kısa saç modelleri yıkaması ve bakımı oldukça kolaylık sağlayabilir. Kısa saç modelleri ile fazla zaman almadan çabucak hoş bir görüntü yakalanabilir. Belki birçoğu için doğru olabilir. Kendini tanıyan yani yüz tipini, ten rengini iyi analiz edebilen bayanlar kısa saçlarla daha kolay şekilde daha hoş bir görünüme ulaşabilirler. Fakat şunu da unutmamak lazım kısa saç modellerini kullanmak cesaret ister.

Saçları yıpranmış, saçlarına fazla zaman ayırmak istemeyen ve biraz cesareti olan bayanlar işte sizler için seçtiğimiz 2013 kısa saç modellerinden bazıları resim galerimizde mevcuttur.

Farklı bir imaj farklı bir görüntü yakalamak isteyen bayanlar yine kısa saç modellerini kullanarak bu farklılığı kolaylıkla yakalayabilirler. 2013 kısa saç modellerine bakıldığında asimetrik saç modelleri yine oldukça moda, bir yerde patlayan bob tarzı saç modelleri de aynı şekilde. Yine kendine güvenen bayanlar için ise erkeksi saç kesimleri de 2013 kısa saç modelleri arasında. Dağınık kesim de 2013 kısa saç modelleri arasındaki yerini almış durumda.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. aylin dedi ki:

  kısa saç modellerinizi beğendim resimleri bir araya getirmiş olmanız bizim için kolaylık olmuş saçlarımı kısaltmak isityordum bu kısa saçlar hoşuma gitti modellerinizden birini kuaförümle konuşarak yaptırmayı düşünüyorum teşekkürler.

 2. emriye dedi ki:

  saçlarımı kısaltmak istiyorum bu modelleri görünce ama bende nasıl duracağını bilmiyorum. kadın kısa saç modelleri çok güzeller

 3. aylin dedi ki:

  kadın kısa saç yazınızı beğendim kısa saç resimleri de çok güzeller ama kısa saç için cesaret gerekiyor

 4. buşra dedi ki:

  kısa saç modelleri için bir kaç model beğendim her yıl kesim için denemek isterim.