Dağınık Saç Modelleri

21.03.2013
1.751
A+
A-
Dağınık Saç Modelleri

Dağınık saç modelleri ister günlük hayat olsun ister özel günlerde bayanların sıklıkla başvurduğu saç modellerindendir. Genç veya yaşlı fark etmez her yaştaki bayana uyum sağlayan dağınık saç modelleri toplu veya tamamen açık da bırakılabilir. Adından da belli olduğu gibi dağınık saçlara verilen farklı modellerdir.

Fakat sakın aman dağınık saç deyip geçmeyin modelleri ayrıntıda gizlidir. Bir topuzla veya örmeyle de saçınıza dağınık saç modeli verebilirsiniz. En sade düz bir kıyafeti bile bir dağınık saç modeli ile canlandırıp hareket katabilirsiniz. Eskiden özensiz olarak görülen ve özel günlerde ve toplantılarda çok da tercih edilmeyen bu saç biçimi bu sözleri artık kulak astırmıyor.

Çünkü dağınık saç modelleri artık her yerde kullanılarak bayanlara özellikle çekici bir hava verebiliyor. Bazen dekoltesi fazla olan kıyafetlerde kurtarıcı görevi üstlenip özellikle sırt ve göğüs dekoltesini dengeleyici bir rol üstleniyor.

Saçlarınızda ister düz ister maşayla şekillendirdiğiniz saç modelinizin keyfini çıkarın. Kabartın dağıtın dağınık saçlarınızla yüzünüze giden bir modelle günün her anının tadını çıkarabilirsiniz.

Bayanlar kısa saçlarım var nasıl daha çarpıcı dağınık saç modellerine sahip olabilirim diye düşünmeyin hem usta eller size birbirinden farklı dağınık saç modelleri sunuyor.

Usta ellere ihtiyaç duymadan sizlerde kendinize birbirinden farklı saç modelleri yapabilirsiniz. Dağınık saç modellerini kullanırken bayanların dikkat etmesi gereken nokta yüz tipinize uygun bir saç kesimiyle size uygun dağınık saç modellerini kullanmanız.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.