Büyük Boy Çanta Modelleri 2013

30.03.2013
1.822
A+
A-
Büyük Boy Çanta Modelleri 2013

Birçok bayanın özellikle günlük hayatta tercih ettiği büyük boy çanta modelleri 2013 boyutlarıyla beraber tasarımlarındaki farklılıklarla da dikkat çekiyor.
Özellikle tedbirli bayanların yani ne olur ne olmaz yanım dışarıda ihtiyacım olabilecek her şeyim
olsun diyen bayanların ilk tercihleri büyük boy çanta modelleri oluyor.

Bu yüzden birçok ünlü çanta markası yeni sezon büyük çanta modellerinde oldukça farklı ve iddialı tasarımlarla görücüye çıkıyor.  Spor, klasik veya daha farklı tarzlarda bayanlar olsun büyük boy çanta modelleri her kesime hitap edebiliyor.

Büyük boy çanta modelleri 2013 yılı yenilikleriyle beraber hem hoş bir görüntü oluşturuyor hem de kullanımındaki rahatlığı ile çanta tercihinde ön sıralardaki yerini sağlamlaştırıyor.

2013 büyük boy çanta modellerine bakıldığında deri çantalar ön planda olduğu görünüyor. Renk olarak daha çok pastel toprak tonları revaçta olsa da canlı renk seven bayanlar için sarılar kırmızılar farklı model ve renk tonlarıyla göz alıyor.

Biraz nostaljik etki yaratan süet büyük boy çanta modelleri ise deri büyük boy çanta modelleriyle birlikte 2013’te yerini almış.  Özellikle püsküllerle süslenmiş süet çantalar oldukça şık duruyor. Büyük boy çantalar vitrinlerdeki yerini çoktan aldı siz bayanları bekliyor.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.