Bebek Örgü Yelek Örnekleri ve Modelleri

2
9

Bebekler için üretilen hazır giyim ürünleri arasında örgü modellerine çok sık rastlamıyoruz. Olanlar da hazır giyim ürünü oldukları için hem model açısından oldukça sıradan oluyorlar hem de kaliteleri açısından tatmin edici sonuç vermiyorlar. Hal böyle olunca anneler için el örgüsü modeller en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Özellikle örgü yelekler hem kullanım kolaylığı açısından hem de estetik görüntüleri ile çeşit çeşit sahip olunması gereken parçalar oluyor. Birbirinden farlı‚ her renk‚ desen ve modelde bebek örgü yelekleri bulmak mümkün. Uygulamaları da birkaç pratik yaptıktan sonra rahatlıkla öğrenilebilir. Bebek yeleklerinde de bir moda ve trend söz konusu. Bu yazımızda sizler için bebek yelek örnekleri vereceğiz.

Daha bebekler doğmadan önce örmeye başlanır birbirinden güzel yelek modelleri. Çeşit çeşit rengârenk yelek modelleri örülür ve bebekler için hazırlanır. Anneler genelde bebeklerine hazır bir bebek kıyafeti almak yerine kendi örmeyi tercih eder.

El emeği göz nuru örgü bebek kıyafetleri çok daha sıcak ve manevi değeri olan bir uğraştır. Anneler için çok değerli olan bu örgü emeğine bizimde katkımız olsun diye en güzel bebek örgü yelek modellerini aşağıdaki resim galerimizde sizler için hazırladık.

Kız ve erkek çocuklarınız için cinsiyetlerine uygun yelek modelleri örebilirsiniz. Erkek bebekleriniz için araba, uçak, tren gibi oyuncak karakter motifleri örgülerinize işleyerek çok güzel erkek bebek yelekleri örebilirsiniz.

Kız bebekleriniz yeleklerinde ise pullu, çiçekli, kurdeleli birbirinden hoş motiflerle kırmızı, sarı, pembe, beyaz, eflatun ve mor gibi rengârenk örgü yelek modelleri oluşturmanız mümkündür.

Bebek örgü yelek modelleriniz de kendinize göre püsküllü tasarımlar oluşturabilir ve boncuklar ya da düğmeler ilave ederek çok güzel bebek örgü yelekleri tasarlayabilirsiniz.

Bu tasarımlar hem sizin hayal gücünüzün ve yeteneğinizin bir kanıtı olacaktır hem de bebeğinizin üzerinde maddi ve manevi değeri çok yüksek olan somut bir örgü çalışması olacaktır.

Bebek yeleklerini örmek hem çok kolay hem de örgü işi yapılırken zevkle yapılan bir iştir. Dolayısı ile zevkle yapılan bu örgü işinde anneler genelde hayal güçlerinin ötesine geçerek çok değişik bebek örgü yelek modelleri örebilmektedirler.

Yukarıdaki bebek örgü yelek resim galerimizde birçok değişik bebek örgü yeleklerini bulabilir ve örnek almak açısından örnek motiflerini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bebekleriniz için iyi örgüler diliyoruz.

Önceki İçerikSevgili Kombinleri
Sonraki İçerikKüllü Saç Renkleri ve Modelleri

9 YORUMLAR

  1. bebek yelek modellerinizi çok beğendim örneklerinizden faydalandım sağolun. sarı renkli bebek örgü yelek modelini ördüm çok güzel oldu. diğer örgü yelek modellerinden de örmeye başlayacağım sağolun…

  2. bebek örgü modellerini çok beğendim yazınızda bu konuda bana çok yardımcı oldu örnek arıyordum 10a yakın örneğinizi seçerek içlerinden en kolay örgü bebek yelek modelinden 3 tanesini yapacağım ördüğümde sizlerede resmini gönderirim çok sağolun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz