2013 Yazlık Eşarp Modelleri

07.05.2013
980
A+
A-
2013 Yazlık Eşarp Modelleri

Yaz sıcaklığını artık iyice hissettiğimiz şu günlerde 2013 yazlık eşarp modellerine yer verdik. Birbirinden farklı markaların birbirinden farklı modelleriyle yeni sezon yazlık eşarp modellerini bir araya getirip sizlerle paylaşıyoruz.

Tesettürlü bayanların en büyük ihtiyacı olan eşarplar mevsim değişmelerinden hem kumaş olarak hem de desen, renk, model olarak etkileniyor.  2013 yazlık eşarp modelleri ise yazın etkisini renk ve desenlerine yansıtmış.

İlk olarak 2013 Aker yazlık eşarp modellerinden söz edeceğiz. Eşarp markaları arasında akla gelen ilk isimlerden olan aker eşarp bu yaz sezonunda hem klasik hem de modern çizgilerle birbirinden farklı ve özel bir ürün yelpazesine sahip. 2013 Aker yazlık eşarp modellerinde en çok dikkat çeken ise kulanım rahatlığı sağlayan çift taraflı eşarp modelleri oluyor. 2013 Aker yazlık eşarp modelleri baskın olarak yeşil, mor, pembe, sarı gibi canlı renklerle birlikte daha çok çiçek desenlerini kullanmış.

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan 2013 Armine yazlık eşarp modelleri güneşi beklerken gibi dikkat çeken bir koleksiyonla yaz sezonuna adım atmış. Birçok rengi 2013 yazlık eşarp modellerinde harmanlamayı ustalıkla başaran armine markasında öne çıkan renkler mavi, yeşil, kırmızı ve sarı olmuş. 2013 Armine yazlık eşarp modelleri arasında leopar desen de dikkat çeken bir diğer ayrıntı oluyor.

2013 Sarar yazlık eşarp modelleri de yine dikkat çeken ve tercih edilen eşarp markaları arasında. Pastel renklerin ağırlıklı olduğu sarar eşarp modellerinde geometrik desenler ön plana çıkmış. Birçok farklı rengin kullanılmasıyla hoş desenlere sahipler. Yine çiçek desenleri de yazın renkli canlı havasına uyum sağlıyor 2013 Sarar yazlık eşarp modellerinde.

Biz bu yazımızda sadece birkaç önde giden eşarp markalarının koleksiyonlarından söz ettik. Anneler gününün yaklaştığı bu günlerde annelerimize bu eşarplardan birini hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.