2013 Portföy Çanta Modelleri

09.05.2013
1.851
A+
A-
2013 Portföy Çanta Modelleri

Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ve 2013 çanta modasında ise başta giden 2013 portföy çanta modellerine göz attık bu yazımızda. Öne çıkan trendlere değindik ve sizlerle yeni sezon portföy çanta modellerinden örnekler sunduk.

Önceleri daha çok gece şıklığını tamamlamak için özel günlerde kullanılan portföy çantalar son yıllarda kullanım alanını genişleterek günlük tercihlerimiz arasına girmeyi başardı. Uygun kıyafetlerle tamamlandığında oldukça zarif ve şık duran portföy çanta modelleri gün geçtikçe daha farklı modellerle tercihlerimiz arasında yer alıyor.

Büyük çanta taşımayı sevmeyen ve ağırlığından şikayetçi bayanların yardımına cüzdan büyüklüğündeki portföy çanta modelleri yetişiyor.

Portföy çanta modelleri 2013 yılında önde giden tercihler arasında olacağını söylemiştik. Geçtiğimiz yıllarda daha çok tek renk olarak yaygın kullanılan portföy çanta modelleri 2013 ve geçen yıldan beri oldukça renkli.

Özellikle kış aylarında kullanılan zımbalı portföy çanta modelleri yaz aylarında da uyum sağlayarak yerini alıyor. Desenli portföy çanta modelleri ise hoş kombinasyonlarla kıyafetimize ayrı bir şıklık ve hareket katıyor.

Spor kıyafetlerle de kombinleyebileceğiniz portföy çanta modelleri desenleri ve modelleri ile dikkat çekiyor. 2013 portföy çanta modelleri geçtiğimiz yıllara göre oldukça fazla seçeneğe sahip ve siz şık bayanları bekliyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.