2013 En Moda Saç Renkleri ve Modelleri

17.02.2013
8.053
A+
A-
2013 En Moda Saç Renkleri ve Modelleri

2013 saç modası bu yılın ilk iki ayını neredeyse tamamladığımız şu günlerde 2013 en moda saç renkleri ve modelleri çoktan yerini aldı bile.

Sizlerde en moda saç renkleri ve modelleri kendinizi yenileyebilir ve kendinize bir renk katabilirsiniz.

2013 yaz modasında en çok sevilen ve kullanılan saç renkleri bayanlara bulunduğu ortamda bütün gözlerin üzerine dikkat kesilmesine yetiyor. 2013 en moda saç renkleri ve modellerinde doğal saç renkleri, siyah saç renkleri, kahve saç renkleri, bakır saç rengi ve loreal saç renkleri gibi birbirinden farklı saç renkleri ile kadınların tercihi arasındadır.

Kadınların canları sıkkınken yaptıkları en basit yol olan saç şeklini değiştirmek, alışveriş yapmak ya da saç rengini değiştirmektir.

2013 yılı moda saç renklerinden birini ister siz kendiniz evinizde uygulayarak ya da daha garantici iseniz kuaförünüze giderek boyatabilir siniz. Bu sizin 2013 yılında yapacağınız değişiklikler için bir adım olurken aynı zamanda 2013 moda saç renklerini kullanarak da modayı takip etmiş olursunuz.

2013 moda saç renkleri ve modellerine bakıldığında geçtiğimiz yıllardan çok farklı olmamakla birlikte doğal saç renkleri ön planda olduğu görülüyor. Doğal tonlar denildiğinde kahverengi tonlar ilk aklımıza geliyor. 2013 en moda saç rengi modasında baskın olarak kahverengi tonları ağır basıyor.

Sarışın bayanlar veya sarı saç renginden vazgeçemeyen bayanlar içinse daha mat sarılar kullanarak 2013 moda saç renkleri ve modellerine ayak uydurabilirler.

Fakat geçtiğimiz yıl kullanılan daha parlak platin sarıları 2013 yılında kullanmamalarını tavsiye ederiz. Çünkü parlak sarıların yerini 2013 saç modasında doğal mat sarılar almış durumda.

Bir de birçok kadının vazgeçemediği kızıl tonları unutmamak lazım 2013 saç modasındaki doğallığın hâkimiyeti kızıl tonlarda da etkisini göstermiş. Parlak kırmızıya yakın kızlar nerdeyse 2013 moda saç renklerinde yok. Onun yerine bakır tonlarında veya toprak tonlarında kızıllar daha moda.

Sizler için seçtiğimiz 2013 moda saç renklerinden bazılarını resim galerimizde paylaştık.

Hepimizin bildiği gibi ister saç modası olsun ister kendimizi bakımlı hale getirebileceğimiz diğer yenilikler ve bakım ürünleri olsun birçok farklı ürün ve yenilikte 2013 moda saç renkleri birçok kozmetik firmasının boya kataloğunda yerini aldı.

Bütçenize fazla yüklenmeden 2013 moda saç renklerinden birini kullanabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken şey yine kendinizi tanımak sadece 2013 moda saç renklerinden biri diye kullanacağınız bir renk görüntünüzü hiç de hoş olmayan bir hale getirebilir. Saçınızdaki önceki boya renginden dolayı istediğiniz moda saç rengine tek seferde ulaşamayabilirsiniz.

2013 moda saç renklerinden birini seçerken sonradan pişman olmamak için önce ten renginizi ve yüz biçimini ve saçlarınızı iyice tanıyarak hareket edin.

 

2014 Moda Saç Renkleri yazımız için tıklayınız.

2014 Saç Modelleri yazımız için tıklayınız.

2013 2014 Maşalı Saç Modelleri yazımız için tıklayınız.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 37 YORUM
 1. nursena dedi ki:

  bu yılın en moda sac stili nedir ve hangi renk tonudur.

 2. yonca dedi ki:

  2013 en moda sac renkleri ve modelleri birbirinden şık bayanlarımıza sunuluyor ki bu neden den dolayı hangi renk ton ve mdelleri yaparken zorlanıyorlar o yüzden kışın bu kullanılır veya yaz ayları şu saclar moda diye rica ediyorum

 3. gizem dedi ki:

  en moda saç sitili kızıl renk biliyorum ama bu yıl daha çok sarı renk tonları tercih ediliyor.

 4. esra dedi ki:

  2013 2014 yılı bence kendi doğal saç modelleri olmalı diye düşünüyorum.zaten bayanlarımız güzeller çünkü kendi doğallığından vazgeçip değişiklik yapıyorlar.

 5. demet dedi ki:

  ben saçları upuzun olan kızın saç sitili çok beğendim.sarı ve güzel saçlar olduğu için.

 6. kader dedi ki:

  sizin dediğiniz gibi bu yıl fazla bir değişik sac sitili yok bu yılın modası da aynı

 7. burcu dedi ki:

  dalgalı saclar müthiş bence bu yılın havalı sac modelleri dalgalı saclar olmalı.hoşuma gitti renk olarak da sarı veya kızıl tercihimdir.

 8. gülcan dedi ki:

  sac sitilleri çok basit bu yılın modası bence olmamalı değişik tasarımlar çıkartmalılar ortaya bu sac sitilleri değişik olsun.

 9. berrin dedi ki:

  çok zamandır dikkat ediyorum sac sitillerine ama değişik bir uğraş yok.o yüzden geride kalıyorlar.öne çıkartmaları gerek.

 10. sema dedi ki:

  buradaki görseller için söylüyorum birbirinden şık tasarımlarıyla mükemmeller renk olsun permalı olsun güzeller.

 11. gaye dedi ki:

  en güzel sac sitili benim olmasını isterdim benim saclar yıprandı ne yapmam gerek .

 12. tülay dedi ki:

  en moda saç renkleri birbirinden güzeller. saçlarımı hangi renk boyatsam diye kararsız kaldım.

 13. aylin dedi ki:

  bana göre en moda saç rengi kızıl

 14. didem dedi ki:

  en moda saç renkleri çok renkliymiş 🙂

 15. dostkaragündebelliolur dedi ki:

  2013 2014 en moda saç renkleri ve modelleri ile kaküllü olan saç modelini beğendim.gerçekten renkler her insana yakışmıyor.

 16. dostkaragündebelliolur dedi ki:

  benim için her zaman önemli olan en moda saç renkleri ve fiyatlarıdır eğer pahalı ise bilen bir kişi de saç boyaya bilir O yüzden 2013 2014 yılı en moda saç renkleri ve modelleri fiyatları bütçemize uygun moda mıdır efendim.

 17. selin dedi ki:

  saç renkleri birbirinden güzeller hangisini yaptırsam bilemedim