Kadın ve Moda

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

02.01.2021
Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Bayanlar çeşitli nedenlerden dolayı kilo alıp verirler. Bu kilo alma sürsinde en çok yağ biriken bölge göbek bölgesidir. Hamilelik durumu, hastalık durumu, düzensiz beslenme, psikolojik nedenlerden dolayı kilo alabilir kadınlar. Kadınların kilo alma süresinde de birikmeler genellikle göbek kısmında gerçekleşir. Bel bölgesin de olan bu kilolar görünümü doğrudan etkilemektedir. Göbeğiniz varsa az ya da çok bu durumda nasıl giyinilmeli sorusu kafalarda oluşur. Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli ? İşte çözüm yolları ile bu durumdan gerçekten çözülmüş olacak. Bu karın bölgesinde ki kiloları gizleyerek çok şaşırtıcı ve şık görünürsünüz. Tam bu nokta da giydiğimiz kıyafet stillerinin çok büyük önemi olmaktadır. Göbekli bayanlar nasıl giyinmeli? İşte çözüm yollarını sizlerle paylaşacağız.

Göbekli Kadın Giyim Kombinleri

Göbekli kadınlar nasıl giyinmeli ?

Göbekli kadınlar nasıl giyinmeli ? işte cevapları ve ipuçları

Göbeği Gizlemek İçin İpuçları

Göbeği sorun olan kadınlara nasıl görünmez yapabileceğiniz birkaç ipucu vereceğiz. Göbeği gizlemek için ipuçları,

Göbeğinizin Üzerine Sıkı Giysiler Giymeyin.

Şık görünmek ve güçlü yönlerinizi vurgulamak istiyorsanız üst kısım çok önemlidir ama sahip olduğunuz yağ kısımları tam tersine muhteşem göstermek yerine kötü gösterecektir. Bu durumda yapmanız gereken göbeğinizi ortaya çıkarmamaktır. Bunun içinde biraz kabarık kıyafetlere ihtiyacınız olacak. Kesinlikle göbek kısmına sıkı kıyafetler tercih etmeyin .

Geniş, Asimetrik Üstleri Tercih Edin, Kolye Takın.

Rahatça giyebileceğiniz stiller tercih etmenizde fayda var. Asimetrik yani orantısız üstler sizin karın bölgenizdeki yağların herkes tarafından anlaşılmamasını sağlayacaktır. Üstlerin uzun kapatıcı özellikte olması önemlidir. Yaz günleri için kolsuz daha serinletici özellikteki parçaları tercih edebilirsiniz.

Göbekli Kadın Giyimi

Uzun Hırka, Ceket ve Pançolarla Dikey Çizgiler Oluşturun.

Katmanlama göbeği gizlemek için önemli bir ipucudur. Bir hırka veya ceket ekleyerek bu katmanları oluşturabilirsiniz. Dikey şekil de çizgiler ile uzun görünmenizi sağlayarak göbeğinizin ortadan kaybolmasına neden olmaktadır. Uzun hırkalar daha ince,uzun ve yalın görüneceksiniz. Kısa düz hırkalar göbeğinizi gizler.

[haber id=”40734″]

Kemer Gibi Aksesuarlar Ekleyip Karnınızı Vurgulamayın.

Kemer gibi göbeğinizi vurgulayacak aksesuarlardan kaçınınız. Yüksek bir kemeriniz var ise bunu yukarı çekerek şaşırtma yapabilirsiniz bunda sıkıntı yok.

Desenli, Hafif Geniş Elbiseler Tercih Edin.

Elbiselerinizin karın bölgesinde sıkışmadığından emin olun. Karın bölgesinde perdeleme olan hafif geniş elbiseler iyi işlev görmektedir. Desenlerde bu noktadan dikkati dağıtır. Bu elbise stilleri ayrıca size güzel bir silüet sunuyor.

Eteklerinizin Üstüne Üzerinize Oturmayan Tarzlar Seçin

Etek giyerseniz kalça kısmının çok geniş görünmesine dikkat ederseniz düzgün bir üst seçimi yapmalısınız. Eteğin üzerine giyeceğiniz parçanın sıkı sıkıya oturan bir üst olmasına özen gösterin resimdeki gibi daha güzel esnek,uyumlu üst tercih edin bu sizi gerçekten güzel gösterecektir.

Profesyonel Katmanlar Tercih Edin.

Kıyafetleri üst üste giymek kış mevsiminde gayet mümkün olur ve bu durum da da soğuk mevsim de göbek bölgemizi gizlemek çok daha basit ve kolaydır. Profosyonel katmanlar tercih edin kat kat giymek işe yarıyor gerçekten ancak kısa süveterin altına düz ya da daha yumuşak kumaşlar tercih edin.

Göbekli Bayan Giyim Şekilleri

Göbek Çevresine Hantal Giysiler Gitmeyin

Cepli ve çok bezenmiş abartılı elbiseler sizi hareketsiz ve kalın gösterecektir. Bu durumda da göbeğiniz için yanlış bir giyim tarzı ortaya çıkmış olacak. Geniş siyah bir bluz ise sizi tam tersine hareketli aktif zarif ve göbeksiz gösterir deneyin farkını kesinlikle göreceksiniz.

Asimetrik Üstler Seçin

Asimetrik orantısız üstler mükemmel dikey çizgiler oluşturur. Katmanlı üstler asimetrik bir özelliğe sahip ise çok iş yarayacaktır.

[haber id=”41325″]

Elastik Düz Esnek Pantolon ve Uzun Üst Giyin.

Düz elastik pantolonlar göbeğinizi düz gösterebilir. Göbek bölgeniz bu pantolon stili ile formda görünür. Bu tür pantolonları rahatlıkla bulabilirsiniz. Uzun üstlerden kastımız da tuniklerdir. Pantolon ve tuniklerle çok doğru bir göbekli bayan nasıl giymeli sorusunun cevabını bulmuş olursunuz.

Bir Wrap Elbise Giyin ve Farkı Görün

Aslın da wrap elbise modelleri normalde karın kısmı detayı ile bilinir, fakat göbeğiniz var ise bu detay göbeğinizi gizlemenize yardımcı olur. Bu konuda emin değil iseniz, bir tane alıp denemenizi öneririz. Neredeyse sihirli bir değnek gibi karın bölgenizi kamufile edecektir… Bir şal elbisede sizin için bir kum saati figürü oluşturur. Bu wrap elbise bir göbek ve karın gizlemek için mükemmel bir tercih ve mükemmel bir model de elbisedir.

Üst Giyimlerinizi Uzun Tercih Edin

Göbekliler içi uzun bluz gibi üst kıyafetler, karın ve göbek bölgesini gizlemek için harika bir kıyafet tercihidir. Neyse ki, şimdi o tür kıyafetlerde de çok şık seçenekler var, aslında bu yüzden çok şanslısınız. Tunikler de, bu konuda mükemmel bir seçenek olabilir. Sizin karın bölgenizde ki bir top görünümünü göbek görünümünü yok etmek için Likralı kumaşlar harika bir tercih sebebidir. Bel ve karın bölgenizi daha sıkı tutarak göbeğinizin düz görünmesine yardımcı olur ve de güzel görünmesine de yardımcı olur.

Göbekli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Dolabınıza Hırkalar Ekleyin

Hırkalar göbek kısmınızı gizlemede büyük rol oynayailir. Bir kere, karını arkasına gizlemek için bir perde görevi yaratacak şekilde açık bırakabilirsiniz. Eğer yapabileceğiniz başka bir şey daha isterseniz düzeltici bel yanılsaması yaratmak için hırka üzerine bir kemer kullanmaktır. Bu görünüm ayrıca şu anda çok trend . Bu ofis stili ya da dışarı arkadaşlarınızla alışveriş yapmak için güzel bir seçim olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.