Uzun Gelin Saçı Modelleri

1
0

Uzun gelin saçı modelleri, yazımızdaki galeride en etkileyici örneklerle sunuluyor. Ancak biz yine de bir oylama yaptık ve bu modellerin de en güzellerini seçtik.

Uzun gelin saçı modelleri için seçilen örnek stillerin mümkün olduğunca farklı olmasına dikkat ettik, diyebiliriz. Tabi bazı şık modellerden birden fazla görebilirsiniz. Bunun nedeni de o modellerin gerçekten hoş olması. Ancak sizler söylediğimiz gibi en güzeller için yapacak olduğumuz seçimde bir modele ağırlık verilmeyecek. Örneğin dalgalı gelin saçları ya da at kuyruğu örgülü gelin saçları gibi stil ve model ayrımı yapılmayacak. Bir de sizler için bazı yazılarımızı ayırıp, sıraladık. Onlara bakmak için de konu başlıklarına tıklamanız yeter.

Açık Gelin Saç Modelleri

Gelin Saçı Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelin Saçı 2016

Gelin Başı Modelleri ve Fiyatları 2016

Uzun gelin saç modelleri için dediğimiz şekilde en güzel bulduklarımızı seçeceğiz. Bunu yaparken, bir model ağırlıklı değil, estetik görünüm üzerinden yorum yapacağız. Üç numarada yer alan modeli çok beğendiğimizi ve en güzellerin arasına aldığımız söyleyelim. Seçmiş olduğumuz bu ilk model gerçekten etkileyici. Sekiz numaradaki kabarık gelin saçı da aynı şekilde bizlerin seçtiklerinden diyebiliriz. Bu modelin de şık göründüğü ortada. Son olarak dokuz numaradaki örgülü stil de bizim seçtiklerimizden birisi oldu.

Önceki İçerikAçık Saç Modelleri
Sonraki İçerikBayan Bluz Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz