Turkcell’liler İçin En Güzel Kampanyalar

25.02.2019
1.391
A+
A-
Turkcell’liler İçin En Güzel Kampanyalar

Milyonlarca kullanıcı olan turkcell kullanıcılarına özel kampanyalar düzenleyerek en güzel şekilde müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyor.

Bu kampanyalar Turkcell faturalılar ve Turkcell hazır kartlı abonelere göre ayarlanmakta.

Turkcell kampanyaları ister çok telefon görüşmesi yapanlar olsun, ister bol bol mesajlaşanlar olsun, Turkcell internet kullanıcılarından tutunda cihaz kampanyalarına hatta ve hatta alışveriş fırsatlarına kadar her alanda kampanyalar düzenleyerek milyonlarca Turkcell kullanıcılarını hizmet ve kalite götürmeye çalışıyor.

Otomatik Paket Kampanyası

Turkcell'liler İçin En Güzel Kampanyalar

En güncel kampanyalarından biri olan Turkcell faturalı kullanıcıları için düzenlenen Otomatik Paket kampanyası çok ilgi görmekte. Bu kampanyada Turkcell paketinizi otomatik yaparak dakikalarınız yetmediğinde Hızır gibi yetişerek 100 dakika, 100 SMS veya 100 MB internet seçeneklerinden neye ihtiyacınız varsa 5’er TL’ye kullanabiliyorsunuz. Bu kampanyaları kullanmadığınız takdirde ise paranız cebinizde kalıyor.

SamsungGalaxy Ace 2 Kampanyası

Yine en fazla ilgi gören kampanyalardan bir diğeri Turkcell faturalılar için geçerli olan SamsungGalaxy Ace 2 telefon kampanyasıdır. Şık, modern ve çekici olan bu telefon kampanyasında ise Turkcell abonelerine uygun ödeme koşulları sağlıyor.

Genc VINN Wifi Kampanyası

Genler artık gece internetsiz kalmayacak. Bu kampanya ile gençler istediği gibi internette sörf yapabilecekler. 26 yaş gençler için yapılan bu özel kampanyada gece kullanımı için 5 GB IVNN Wifi’yi çok özel fiyatlara Turkcell genç kullanıcılarına sunuyor. Yapılması gereken tek şey 26 yaşın altında olduğunu gösteren kimliği ile en yakın Turkcell iletişin noktasına gitmek.

Yıllık SMS Paketleri

Yıllık SMS paketlerinden yararlanmak isteyen Turkcell kullanıcıları sadece yapmaları gerekenler faturalı hatlara geçiş yapmaları yeterli olacaktır. Yıllık SMS paketlerinin içinde Yıllık Avantaj SMS paketi ile ayda 5TL’ye yurt içi her yöne 500, Yıllık Süper paket ile ayda 10tl’ye yurt içi Turkcell’lilere 10.000 diğer yönlere ise 1000 SMS gönderebiliyorlar.

Yıllık Abonelik Kampanyası Her Yöne Paketleri

Turkcell'liler İçin En Güzel Kampanyalar

Seçeceğiniz bir her yöne paketinde yıllık abonelik yaparak sabit fiyata dilediğiniz gibi Turkcell kalitesi ile avantajlı konuşabiliyorsunuz. Yıllık abonelik paketlerine abonelik yaptığınızda ayrıca 12 ay faturalı olduğunuz dönem boyunca paket aylık ücretleri ve hediye dakikalar kazanabiliyorsunuz.

Birde bu yeniliklere şimdilerde hat taşıma kampanyaları eklenmiştir.

Lifecell Fırsat 7 GB

 

Lifecell içerisindeher uygulama için bol miktarda internet var. Tüm uygulamalarda geçerli olan 25 GB internetin yanı sıra artı olarak 7 GB internet, 1.000 dakika ve 1.000 dakikası ile her yöne konuşabilirsiniz. Ayrıca BiP’ten BiP’e istediğiniz kadar konuşabilir, mesajlaşabilir ve paylaşım yapabilirsiniz! Üstelik bu avantajlı paket Paycell kart ile 50 TL hediye vermektedir.

Lifecell Hadi Joker İnternet Kampanyası

LifecellHadi Joker internet kotanızdan yemez.Üstelik aylık 4 joker hakkınızla daLifecell’liler olarak doya doya Hadi oynayabilir ve üstelik bol miktarda ödül kazanabilirsiniz. Kampanya 20.12.18 tarihinden itibaren geçerlidir. Yeni bir hat alarak veya numaranızı taşıyarak Lifecell’e geçiş yapabilirsiniz. Böylece 12 ay boyunca aylık 5 GB Hadi’de geçerli internet ve aylık 4 joker hakkınıza kavuşabilirsiniz.

Lifecell Fırsat 7 GB Lifecell içerisindeher uygulama için bol miktarda internet var. Tüm uygulamalarda geçerli olan 25 GB internetin yanı sıra artı olarak 7 GB internet, 1.000 dakika ve 1.000 dakikası ile her yöne konuşabilirsiniz. Ayrıca BiP'ten BiP'e istediğiniz kadar konuşabilir, mesajlaşabilir ve paylaşım yapabilirsiniz! Üstelik bu avantajlı paket Paycell kart ile 50 TL hediye vermektedir.

Fırtına 8 GB

Turkcell takımlar için de ayrı bir kampanya başlatmıştır. Örneğin Trabzon Spor taraftarısınız, kendinize ait bir Trabzon Spor hattına sahip olabilirsiniz. Böylece özel avantajlı paketlerden de yararlanabilirsiniz. Yine aynı şekilde ister Fenerbahçeli olun ister Galatasaraylı ya da Beşiktaşlı olun, Turkcell’in size özel hatlarından yararlanabilirsiniz. Hem takımınız kazanır hem de siz kazanırsınız.

Turbo Hoş Geldin Paketi

Zengin içerikli avantajlı paketlerinden biri de Turbo Hoş Geldin Paketi’dir. Aylık ya da yıllık olarak abonelik alabilir ve ister 1,5 GB internete aylık 34,9 TL isterseniz de yıllık olarak 3 GB internete 34,9 TL ödeme yaparak sahip olabilirsiniz.

 

Faturalı Haydi Gel Kampanyası

Yine avantajlı paketlerde Turkcell’da faturalı hat sahibi olabilirsiniz. Hem de oldukça uygun fiyat seçenekleri ile. 12 ay boyunca ay içerisinde 3 GB internete sahip olabilirsiniz. Bu arada bu kampanya 30 Haziran 2019’a kadar geçerlidir. Ayrıntılı bilgileri Turkcell Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Turkcell’liler İçin En Güzel Kampanyalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.