Turkcell’liler İçin En Güzel Kampanyalar

19.02.2013
987
A+
A-
Turkcell’liler İçin En Güzel Kampanyalar

Milyonlarca kullanıcı olan turkcell kullanıcılarına özel kampanyalar düzenleyerek en güzel şekilde müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyor.

Bu kampanyalar Turkcell faturalılar ve Turkcell hazır kartlı abonelere göre ayarlanmakta.

Turkcell kampanyaları ister çok telefon görüşmesi yapanlar olsun, ister bol bol mesajlaşanlar olsun, Turkcell internet kullanıcılarından tutunda cihaz kampanyalarına hatta ve hatta alışveriş fırsatlarına kadar her alanda kampanyalar düzenleyerek milyonlarca Turkcell kullanıcılarını hizmet ve kalite götürmeye çalışıyor.

Otomatik Paket Kampanyası

otomatik paket kampanyasıEn güncel kampanyalarından biri olan Turkcell faturalı kullanıcıları için düzenlenen Otomatik Paket kampanyası çok ilgi görmekte. Bu kampanyada Turkcell paketinizi otomatik yaparak dakikalarınız yetmediğinde Hızır gibi yetişerek 100 dakika, 100 SMS veya 100 MB internet seçeneklerinden neye ihtiyacınız varsa 5’er TL’ye kullanabiliyorsunuz. Bu kampanyaları kullanmadığınız takdirde ise paranız cebinizde kalıyor.

Samsung Galaxy Ace 2 Kampanyası

Samsung Galaxy Ace2 kampanyasıYine en fazla ilgi gören kampanyalardan bir diğeri Turkcell faturalılar için geçerli olan Samsung Galaxy Ace 2 telefon kampanyasıdır. Şık, modern ve çekici olan bu telefon kampanyasında ise Turkcell abonelerine uygun ödeme koşulları sağlıyor.

Genc VINN Wifi Kampanyası

gecegunduz kampanyasıGenler artık gece internetsiz kalmayacak. Bu kampanya ile gençler istediği gibi internette sörf yapabilecekler. 26 yaş gençler için yapılan bu özel kampanyada gece kullanımı için 5 GB IVNN Wifi’yi çok özel fiyatlara Turkcell genç kullanıcılarına sunuyor. Yapılması gereken tek şey 26 yaşın altında olduğunu gösteren kimliği ile en yakın Turkcell iletişin noktasına gitmek.

Yıllık SMS Paketleri

yıllık sms paketleriYıllık SMS paketlerinden yararlanmak isteyen Turkcell kullanıcıları sadece yapmaları gerekenler faturalı hatlara geçiş yapmaları yeterli olacaktır. Yıllık SMS paketlerinin içinde Yıllık Avantaj SMS paketi ile ayda 5TL’ye yurt içi her yöne 500, Yıllık Süper paket ile ayda 10tl’ye yurt içi Turkcell’lilere 10.000 diğer yönlere ise 1000 SMS gönderebiliyorlar.

Yıllık Abonelik Kampanyası Her Yöne Paketleri

yıllık abonelikSeçeceğiniz bir her yöne paketinde yıllık abonelik yaparak sabit fiyata dilediğiniz gibi Turkcell kalitesi ile avantajlı konuşabiliyorsunuz. Yıllık abonelik paketlerine abonelik yaptığınızda ayrıca 12 ay faturalı olduğunuz dönem boyunca paket aylık ücretleri ve hediye dakikalar kazanabiliyorsunuz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.