Burçlar ve Kadınlar, Başak Burcu

21.02.2013
1.078
A+
A-
Burçlar ve Kadınlar, Başak Burcu

Tarihten bu yana burçlar kadınlar için her zaman önemli bir faktör olmuştur.

Her kadın gibi başak burcu kadınları da burçların sihirli dünyasından etkilenerek yaşamındaki gelişmeleri başak burcuna paralel olarak takip etmeyi de ihmal etmemiştir.

Gelin hep beraber hassas başak burcu kadınlarına bir göz atalım.

Hüzünlü bir yapısı vardır. Biraz acı tadında biraz imkânsız sevda hissindedir. Rahatın en çok rahatsız ettiği burçtur başak burcu. Haliyle huzursuzdur. Dedikoduyu ustaca kimseye belli etmeden yapar ve bu durum hoşuna da gider.

Arkadaş olmayı sever. Duygu dünyasını çok dışa vurmayı sevmez, belli etmez. Sabırlıdır, bu sabrı başka diğer burçlarda görmeniz pek mümkün değildir. Hassastır ve çabuk kırılır.

Detaycı olduğunu konuşmalarınız da kurduğunuz bir cümlenin içinden cımbızla çeker gibi seçtiği kelimelerden anlamanız hiçte zor değildir. Hele bu kelimelerden çıkardığı anlam ile hiç bir şey yokken size küsüp gidiyorsa ve ne olduğunun bile farkına varamıyor sanız karşılaştığınız kişi başak burcu bir kadındır.

Ama her zaman kendine has bir tarzı vardır. En değişik kıyafetler başak burcu kadınına çok yakışır. Titizliliği âşık usandırır. Düzenli tertiplidir. Çok çalışkandır. Ama ön plana çıkmayı sevmeyen burçlardan birsidir. Başak burcu kadınlarını küstürmeyeceksiniz. Huyuna suyuna gideceksiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.