Kadın ve Moda

Gelin Çiçeği

Gelin Çiçeği

Gelin çiçeği, en önemli gelin aksesuarları arasında yer almaktadır. Bu yüzden bizler de en güzel gelin çiçekleri arasından seçim yaparak bir galeri oluşturduk. Tabi bununla da kalmayıp, bunlar arasındaki en güzel olan gelin çiçeği modellerine karar verdik.

Gelin çiçeği için yaptığımız değerlendirme, konumuzun en alt bölümünde bulunacak. Bu değerlendirmede, editörlerimizce yapılan oylama sonunda, en güzle bulunan gelin çiçeği örnekleri seçilecek. Çok farklı örnekler olsun diye kırmızı gelin çiçeği veya beyaz gelin çiçeği gibi klasiklerin yanına, çok daha farklı gelin çiçeği buketi modellerini de ekledik. Gelinler için çok sayıda içeriğimiz mevcut. Onlardan seçtiklerimizi de sıralıyoruz. Konulara detaylı bakmak için başlıklara tıklayabilirsiniz.

En Güzel Gelin Buketleri

Gelin Ayakkabıları

Permalı Gelin Saç Modelleri

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

Gelin Eldiveni

Gelin çiçeği buketi örneklerinden en şıklarını gördünüz ama tabi henüz bu modeller arasındaki en güzelleri seçmedik. Bunun için editörlerimiz tarafından bir oylama yapıldı ve bu şık buketlerin de en iyileri belirlendi. Konunun kişiden kişiye değişebileceğini biliyoruz ancak bize göre en iyileri seçmek istiyoruz. Yedi numaradaki gelin çiçeği, bizim listemizde en güzellerden birisi oldu. Aynı şekilde on iki ve de on altı numaradaki modeller de bizlerin en fazla beğendiği gelin buketleri arasında bulunuyor. Sizler tarafında en güzel olarak belirlenenleri de görmek isteriz. Bu nedenle yorum alanına, kendi listenizi yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar