Kadın ve Moda

Fönlü Saç Modelleri Çeşitleri

08.11.2015
Fönlü Saç Modelleri Çeşitleri

Fönlü saç modelleri çeşitleri için sunacak olduğumuz örnekler her ne kadar en güzel bulduklarımız olsa da konumuzun sonunda üç tane modeli favorimiz olarak seçeceğiz.

Fönlü saç modelleri çeşitleri için değişik saç stil , tip ve uzunluklarında örnekler seçtik, diyebiliriz. Uzun fönlü saç modelleri çeşitleri veya kısa fönlü saç modelleri çeşitleri gibi. Sadece bunumla da kalmayıp, kıvırcık fönlü saç modelleri çeşitleri ya da dalgalı fönlü saç modelleri çeşitleri ve abiye fönlü saç modelleri çeşitleri gibi farklı saçlara yer vermeye gayret ettik. Aşağıdaki galeri resimlerimizdeki modeller, oldukça özenli bir şekilde seçilmiş olsa da üç tanesi çok daha güzel. Bu nedenle konumuzun hemen sonunda bir analiz yazımız olacak ve en güzelleri seçeceğiz. Bakalım bizimle aynı fikirde olacak mısınız. Konumuzun detaylarını paylaşmadan, bir kaç tane yazımızı sıralayarak, göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Brezilya fönü nasıl yapılır Brezilya Fönü Ve Fiyatı

Şelale örgü saç yapılışı Şelale Örgü Saç Yapılışı Modelleri Resimli Anlatım

Pratik örgü saç yapılışı Pratik Kolay Örgü Saç Modelleri Yapılışı

Uzun saçlar Uzun Saç Kesimleri

Kısa saçlar Kısa Saç Modelleri

Abiye saçlar Abiye Saç Modelleri

Günlük saçlar Günlük Saç Modelleri

Fönlü Saç Modelleri Çeşitleri Analizi

Fönlü saç modelleri çeşitleri analizi için toplamda üç modeli belirleyeceğiz. Bu üç model bizlerin favorisi ve en beğendiği örnekler. Fönlü saç modelleri seçimimizde sadece estetik açıdan saçlara bakacağız. uzun saç ya da kısa saç şeklinde değil. Fönlü saç çeşitleri arasında, galerimizin ikinci sırasında yer almakta olan dalgalı fönlü saç modeli sizlere söyleyeceğimiz favorilerden birincisi. Şık bir görünüşü olan bu saç modelinin yanı sıra, on altıncı sıradaki modeli de aynı şekilde beğendiğimizi ifade edebiliriz. Bu iki fönlü saç için de olumlu şeyler söylemek mümkün. Son modelimiz ise sondan dokuzuncu olan fönlü saç örneği oldu. Aşağıda bulunan yorum alanını kullanarak, böyle bir değerlendirme yapabilirsiniz. Sizin seçmiş olduğunuz modellerin hangileri olduğunu yazdığınız hem biz hem e yeni gelen ziyaretçilerimiz mesajlarınızı okuyabilecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.