Kadın ve Moda

Erkekler İçin Hafta Sonu Kombinleri

02.03.2019
Erkekler İçin Hafta Sonu Kombinleri

 

Haftaiçi mesai saatleri içerisinde giyilmesi zorunlu kıyafetlerden sıyrılmak haftasonu için çok keyif vericidir. Farklı önerilerle erkekler için haftasonu kombinleri değişik fikirlerle konforu ön planda tutmaktadır. Stil sahibi olmak erkeklerin duruşu açısından oldukça önemlidir. Haftasonu seçeneklerinin fazla olması erkekler için  stilinin kolay belirlenmesine yardımcı olacaktır.

Hafta Sonu Klasik Tarz İçin

Klasik tarzı sevenler sadece hafta içi değil hafta sonu içinde klasik tarzı yaşamlarına yansıtabilirler. Erkeklerin giysi dolabında olmazsa olmaz kazaklardan olan siyah renkli kazak klasik tarz yaratmak için ilk adım olarak kullanılabilir. Bu tarz için dar kesim pantolan ve kış günlerinde palto erkekler için tarzı yakalamada büyük oranda  yeterli olacaktır.

Hafta Sonu İçin Bohem Tarzı

Erkekler İçin Hafta Sonu Kombinleri

Son zamanlarda erkekler arasında görülen yaygın bir tarz olan bohem hafta sonu içinde düşünülmektedir. Erkekler için hafta sonu kombinleri arasına girebilmeyi başarmış olan bu tarz erkekler için vazgeçilmez olabilmektedir. Çünkü bohem aslında giyim tarzından öte yaşam felsefesi şeklindede düşünülmektedir. Bohem tarzı kişilerin artık yaşama bakış açısı olarak görülebilir.

Pantolan paçalarının bol ve salaş olması ya da giyilen süveterin bol olması bohem tarzı için ana belirleyicilerdendir. Asıl amaç bu tarzda salaş olmak ve rahatlıktır. Özellikle erkeklerin fazlasıyla tercih ettiği bu tarz hafta içi uygun olarak giyilemediği zamanlar olsa dahi hafta sonu içinde gayet iyi fikir olabilmektedir.

Hem Şık Hem Spor Nasıl Olunur

Erkekler İçin Hafta Sonu Kombinleri

Hafta içi çalışma mesaisi yoğun olan ve takım elbise giymek zorunda kalan erkekler için hafta sonu kombinleri seçimi ayrı bir önemlidir. Hafta sonu bu tarz inanlar için bir nefes almak demektir. Hem rahat etmek hem de şık olmak istemek ikisini aynı anda başarmak için şıklığı spor tarzda yakalamak mümkündür.

Spor tarz için olmazsa olmaz spor ayakkabı ve üzerinde farklı renk ve desenler barındıran pantolanlar şık bir kombin olabilmektedir. Mevsimine göre bu kombin için seçilen üst giysi değişiklik gösterse de thşört ve ince kazak kombine çok yakışır. Seçilen giysiler için renklerin uyumu ve ışığını yakalamak şık olmak adına atılmış önemli bir adım olacaktır.

Erkekler İçin Hafta Sonu Kombinleri

Hafta Sonu İçin Spor Gömlek Seçimi

Erkeklerin vazgeçilmezi olan gömleklerin farklı tarz ve renkleri ile değişik kombinler ortaya çıkmaktadır.Erkekler için hafta sonu kombinleri arasında gömleğin değişmez bir yeri mutlaka vardır.

Hafta sonu için jean pantolonun üzerine kombin yapılacak tarzda gömlek, ceket kullanılmadan giyilecekse gömleğin çizgili olması şık bir hava yaratacaktır. Çizgili ya da kareli gömlek seçiminde kişinin kilosu oldukça önemlidir. Seçilen model kesim tarzı ve rengi mutlaka kiloları saklar biçimde olmalıdır. Renk ve çizgilere dikkat edilmemesi kişileri olduğundan fazla kilolu gösterir. Bu durumda şıklığa gölge düşürebilmektedir.

Hafta Sonu İçin Ceket Kombini

Erkeklerin giyim tarzında ceketlerde belirleyici parçalardır. Bu durumda hafta sonu giyilen ceketler erkekler için hafta sonu kombinleri seçimine uygun olmalıdır. Blazer tarzı ceketler hafta sonu için çok sık kullanılır. Hem şıklığın hem de rahatlığın içerisinde erkekler kendini rahatlıkla ifade edebilmeketdir.

Erkekler İçin Hafta Sonu Kombinleri

Spor bir ceket içerisine giyilecek gömlek de oldukça önemlidir. Gömleğin blazer tarzı spor ceketle bütünleşmesi şıklığı artıran bir ayrıntıdır. Klasik tarzda ceketler erkekler için hafta sonu çok tercih edilmez. Ancak spor ceket hafta sonu için oldukça uyumludur. Hem şıklığı hem rahatlığı temsil eder. Bu durumda hafta sonu gidilecek mekanlar için şıklık lazımsa spor giyim tarzı için kombin yapılmasında ceketler ön planda tutulmalıdır.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.