Kadın ve Moda

En Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

30.12.2015
En Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

En yüksek topuklu ayakkabı modelleri ama sadece o kadar da değil. Çünkü sizlere sunacak olduğumuz en yüksek topuklular, aynı zamanda göz alıcı.

En yüksek topuklu ayakkabı modelleri girişteki iddiamızda olduğu gibi, gerçekten de göz alıcı bir etkiye sahip. Zaten sizlerin de hemen alt tarafta görebileceğiniz gibi, renk olarak da stil olarak da farklılık ve gösteriş bir arada. Aralarında çoğu renk ve tonu mevcut. Kırmızı, beyaz, siyah, krem rengi ya da saks mavisi gibi renkler dışında başka renkler de ayakkabılar da yer alıyor. Abiye en yüksek topuklu ayakkabı modelleri için örnekler yanı sıra günlük en yüksek topuklu ayakkabı modelleri için de modeller bulabilirsiniz. Konumuzun alt başlığında, yani resimlerin altında sizler için yorum yapacağız ve bu yorumlar en güzelleri seçmek konusunda olacak.

Bağcıklı Topuklu Ayakkabı Modelleri

En Güzel Topuklu Ayakkabı Modelleri

Platform Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2016

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Stiletto Ayakkabılar

En Yüksek Topuklu Ayakkabılar

En yüksek topuklu ayakkabılar için hangilerinin daha güzel olduğu konusunda yorumlarımız olacak. Konumuz profil resmi de olan kırmızı renkli en yüksek topuklu ayakkabılar arasında on dört numarada olan model, ötekilere kıyasla daha güzel görünüyor. İki rengin uyumu ve genel stil olarak ayakkabının öteki yüksek topuklu ayakkabılardan ayrıldığını söyleyebiliriz. Altı numaradaki model konusunda, aynı şekilde diğerlerine bakarak daha güzel olduğu yorumunu yapmak isteriz. Burada ayakkabıların hem stili hem de renk uyumu gerçekten önemli, diye düşünüyoruz. Söylemeden geçilmeyecek olan bir yüksek topuklu ayakkabı daha yer alıyor. Bu ayakkabı, birinci sırada. Gösterişli bir abiye ayakkabı olan bu tasarım, göz dolduruyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar