Kadın ve Moda

En İyi Saç Açıcılar Hangileridir?

15.03.2022
En İyi Saç Açıcılar Hangileridir?

En iyi saç açıcılar hangileridir? Saç açıcı ürünleri kullanacağınız zaman saçın istenen rengine ulaşmasını destekleyebilecek özelliklere sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz. En iyi saç açıcı ürünlerin tamamında bu özellikler yer alır. Birbirinden farklı içeriğe sahip karışımlar ile ortaya çıkan saç açıcıların pek çok farklı çeşidi vardır. İyi bir saç açıcısının her şeyden önce pratik bir kullanıma sahip olması bir hayli önemlidir.

Saç Açıcı Çeşitleri

Bireysel kullanım için ön plana çıkan saç bakım ürünleri arasındaki açıcıları evinizin konforlu ortamında da uygulayabilirsiniz. Birbirinden farklı markalar tarafından dizayn edilen ürünler arasında kendi saç yapınıza uygun olabilecek alternatifleri bulabilmeniz mümkündür. Kaliteli bir saç açıcının saçlarınızı asla yakmaması gerekir. Güzellik salonu ve kuaförlerde de sıklıkla kullanılan profesyonel yapıdaki ürünleri tercih ettiğiniz zaman tercih ettiğiniz saç rengine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Saç açıcı kullanmak isteyen kişilerin saçları farklı olabilir. Birçok kullanıcı için saçların bakımı kadar rengi de büyük bir önem taşır. Bu tür ürünler pratik kullanımları sebebiyle tercih edilir. Saç açıcı ürün özellikleri çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilir. Krem, boya, jel, sprey ve toz şeklinde üretilebilen ürünleri inceleyerek sizler de kendi saç yapınıza uygun olan çeşitleri bulabilirsiniz. Saç tipinize ve ihtiyacınıza uygun olabilecek en iyi saç açıcı çeşitlerine sahip olarak son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Profesyonel saç açıcı ürün isteyenler için kuaförlerin kullandığı aynı zamanda sizin de kullanabileceğiniz, alanında uzman kuaför Serkan Ballı’nın tavsiyesiyle sizlere sunduğumuz iki adet ürün önerimiz mevcut :

 

schwarzkoph-blondme-bond-enforcing-450gr

schwarzkoph-blondme-bond-enforcing-450gr

1. Schwarzkoph Blondme Bond Enforcing

Özel transparan formüle sahip olan bu ürünü kullanırken, açma işlemini görerek takip etmeniz mümkün. 9 tona kadar üstün açıcılığa sahiptir. Buhar makinesi veya kurutucu gibi ısı kaynağı ile birlikte kullanmamanız önerilmektedir. Saçınızın oda ısısında beklemesi yeterlidir. Yalnızca schwarzkopf premium care oksidan ile kullanılmalıdır. Örneğin: 1 ölçü (35g) açıcı ile 50-90g Premium Care Oksidan’ı karıştırın. En iyi açma etkisi için ürünü bol miktarda ve eşit olarak uygulayın. İstenilen açma derecesine göre oda sıcaklığında 20-45 dakika bekletin. İyice durulayın, şampuanlayın ve Blondme bakım ürünleriyle saçlarınıza bakım yapın.

wella-blondor-plex-multi-blonde

wella-blondor-plex-multi-blonde

2. Wella Blondor Plex Multi Blonde

Tozsuz formüle sahip olan bu ürün, saç liflerin içindeki bağları koruyan kompleks ile zenginleştirilmiştir. İç bağları yeniden kurarak saçı güçlendiren Bond Builder Teknoloji kompleksini içerir. Saçın 7 tona kadar açılmasına olanak tanır. Zayıflığa ve kırılganlığa karşı korur. Renk açma işlemi sırasında turuncu-sarı tonu nötrleştirir. Kremsi dokusu sayesinde kullanımı kolaydır. Beyazlatma işlemini gerçekleştirmek için Wella Blondor oksidan kullanılması gerekir. Oksidan kreminin konsantrasyonu ne kadar düşük olursa saç rengi açma işlemi o kadar hassas olur.

Saç Açıcı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En iyi ürünler arasında boyalı, boyasız ya da yarı boyalı saçları açabilmek için kullanabileceğiniz alternatifler vardır. Evinizde yaptığınız saç boyama işlemleri için isterseniz tüp krem boyaları da kullanabilirsiniz. Yoğun bir şekilde renk açıcı özelliği olan bu ürünler sayesinde saç renginizi kolayca birkaç ton açmayı başarabilirsiniz. İçeriğinde birbirinden farklı yağlar ve vitaminler barındıran saç açıcılar sayesinde saç bakımınızı destekleyebilirsiniz.

Saç renginizi kademeli bir şekilde açabileceğiniz ürünler hasar görmüş saçlar için özel olarak tasarlanır. Yıpranmış saçlara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız sizler de bu ürünleri deneyebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün yoğun kimyasallar içermemesine de dikkat etmelisiniz. Pratik çözümler arayışı içerisindeyseniz saç açıcı spreyleri veya boyaları da kullanabilirsiniz.

En iyi saç açıcı ürünlerinden verimlilik elde edebilmek için kullanım sırasında dikkat etmeniz gereken noktalar da vardır. Toz karışımlarının dozunun iyi bir şekilde ayarlanması bu süreçte en önemli ayrıntılar arasınadır. Gerektiğinden fazla saç üzerinde bekletilmemesi gereken bu ürünleri yanlış kullanım sonucunda saçlarınıza ciddi bir şekilde zarar verebilirsiniz.

Saç Açıcı Fiyatları

Aşırı ince ve yıpranmış saçlar için farklı saç açıcı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ancak hangi ürün kullanacak olursanız olun ürünlerin çıplak teninize değmemesine özen göstermeniz önemlidir. Saç açıcı ürünleri göz ile temas ettirmemeye de dikkat etmelisiniz. Doğal saç renginize zarar vermeden hareket edebilmeniz için doğru ve en iyi saç açıcı ürünlerini seçmeniz büyük bir önem taşır. Farklı formlara sahip olan saç açıcı ürünler arasından saç yapınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olanları kolaylıkla seçebilirsiniz.

Saç renginizi açabilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler çeşitli boyutlarda ve içeriklerde üretilerek sizlere sunulur. Saç açıcı fiyatları arasında değişken seçenekler bulabilmeniz mümkündür. Ürün fiyatları marka ve içeriğe göre değişkenlik gösterebilir. En kaliteli ve doğru olan ürünleri tercih ettiğiniz durumlarda etkileyici sonuçlar ortaya çıkmaya başlar.

Birbirinden değişik formlarda üretilen ürünleri incelemek ve kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanları belirleyebilmek için https://www.serkanballi.com adresine göz atabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların ürünlerinin yer aldığı adresten birçok farklı saç açıcı seçeneğine erişebilirsiniz.

En İyi Saç Açıcılar Hangileridir?

Saç Açıcı Saçı Yakar mı?

Saç rengini değiştirmeyi düşünenlerin en büyük korkusu saçın zarar görmesidir. Saçını asıl renginden çok farklı bir renge boyatmak isteyenlerde saç açıcı mutlaka kullanılmaktadır. Saç açıcı saçı yakar mı korkusu bu işi profesyonel olarak yapan kişilere başvurulması durumunda ortadan kalkacaktır.

Saç açıcılar oldukça etkili maddelerdir. Bu açıcılar alanında uzman olmayan kişiler tarafından kullanılırsa saçı yıpratabilir. Saçını boyatmaya karar veren kişiler uzman bir kuaför ile iletişime geçerek sağlıklı bir şekilde saçınızı boyatabilirsiniz. Bunun yanında evlerde kullanılan; papatya suyu, elma sirkesi, limon, bal, tarçın en etkili saç beyazlatma malzemeleridir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.