Kadın ve Moda

En Güzel Saç Modelleri

12.09.2015

En güzel saç modelleri sözünün oldukça fazla iddia taşıdığının farkındayız. Birbirinden özel ve şık saç modellerini biz kendimize göre belirledik. Bakalım siz de aynı şekilde bu modelleri beğenecek misiniz?

En güzel saç modelleri konusu hakkında sizlere çok fazla beğenilen hem yerli hem de yabancı saç modelleri sunumu yapacağız. Bu arada da bir yandan son dönemlerde nelerin ön plana çıktığının altını çizeceğiz.

Öncelikle her saç stiline uygun şekilde değişimler olduğunu ve bunların da genel olarak oldukça olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Örnek vermek gerekirse, topuz modellerinde yana ve dağınık modellerin son senelerde moda olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Şimdi ise yeni olarak aksesuarlı modeller çok fazla kullanılmaya başlandı. Dağınık yana topuz örneklerine ek olarak kullanılan bu boncuklu vs aksesuarlar, nişan saçı gibi olmasa da bazen biraz abartılı olabiliyor.

Diğer yandan öne çıkanlar arasında uzun saçlar için olanlardan bahsedelim. Uzun saçların da yine dağınık olan modelleri daha fazla görülmeye başlandı. Burada dağınık modellerde çok ince su dalgası kıvrımları da görüyoruz. Aynı zamanda daha küçük permaların da olduğu dikkatimizi çekti. Kısa saç modelleri için de dalgalı modeller yine daha sık tercih ediliyor. Aşağıdaki galerimizde özellikle ünlü bir oyuncunun sık kullandığı bu modeli görebilirsiniz. Kısa saçlar arkaya yatırılıp, küçük ve aşağıya doğru topuzlar yapılarak da son senelerde karşımıza çıkıyor. Kısa ve uzun saçlar için durum böyleyken renk konusunda balyajlar geri döndü diyebiliriz. Tabi burada cırtlak modelleri kullanmamaya dikkat ediniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.