Kadın ve Moda

En Güzel Gri Saç Modelleri

11.03.2022
En Güzel Gri Saç Modelleri

En güzel gri saç modelleri yeni trenler arasında yer almaya devam ediyor! Son yıllarda herkeste sıkça gri saç modellerini görüyor olabilirsiniz. Çünkü bir kaç yıldır gri saç yılın trend rengi ilan ediliyor. Yeni trend olan gri saçların çok farklı tonları bulunmaktadır. Özellikle saçları çok fazla beyazlayan kadınların bu rengi tercih ettiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda genç yaş gurubunun da çok fazla ilgisini çeken gri saç kuaförlerin üzerinde çok çalıştığı bir renk haline geldi. Kendi stilini yaratan kadınlara ayrı bir hava kattığını söyleyebiliriz. Hemen hemen her ten rengine çok yakışabileceğini bilmelisiniz.

Ten renginiz ne olursa olsun grinin de size uygun farklı tonları bulunduğunu unutmayınız. Örneğin beyaza daha yakın olan platin gri saçın açık tenli kadınlara çok yakıştığını söylemekte fayda vardır. Ancak her tene yakışsa da gri saç nötr bir renktir. Bu nedenle cildiniz hafif de olsa bir makyaja ihtiyaç duyacaktır. Aksi takdirde cildiniz bu saç rengi ile çok soluk görüntüye sahip olabilir. Eğer sizin de saçlarınızı griye boyamak gibi bir fikriniz varsa aradığınız tüm cevapları bu yazıda bulabilirsiniz. Gri saçın size ve teninize ne kadar yakışacağına, gri saçta kullanılabilecek renk tonlarına, gri saç bakım önerilerine ve çok daha fazlasına yazımızda yer verdik. İşte gri saç  modelleri için tüm soruların detaylı cevapları karar vermenize yardımcı olacaktır.

Gri Saç Modelleri 2019

Başlıklar

Siyah Gri Saç Modelleri

Bir dönem ombre saç boyasını her adında görmek mümkün oluyordu. Ombre saç furyası ise daha çok sarı renk ile tercih ediliyordu. Ancak son bir kaç yıldır grinin de son derece tercih edildiğini görmekteyiz. Özellikle doğal saç renklerinin aralarına atılan gri tonlarının çok havalı ve asil durduğunu söyleyebiliriz. Doğal saçı siyah olan kadınların saç aralarına attığı griler adeta farklı bir stil ortaya çıkarıyor.

Siyah gri saç modeli çok tercih edilmeye devam ediyor. Ten rengi biraz daha koyu olan kadınların siyah gri saç rengini tercih etmeleri önerilmektedir. Siyah saçın aralarına atılan grilerin cildinizi çok soluk göstermeyip aşırı makyaj istemediğini siz de göreceksiniz. Tarzınızda farklılık yaratmak istiyorsanız siyah gri saç modeli tam da size göre olacaktır. Sokak modası olarak anılan gri saç modellerinin ise çok detaylı alternatif tonları bulunmaktadır. Ancak makyaj yapmayı sevmeyen kadınlar için komple griye boyamak çok iyi bir fikir olmayacaktır. Saçlarını ve yüzünü doğal bırakan kadınların gri saç tercihleri kesinlikle siyah gri saç modeli yönünde olmalıdır.

Çünkü saç diplerinin çok açık renkli olmaması hem doğal bir hava katacaktır hem de cildinizin soluk görünüp makyaj ihtiyacı yaratmasının önüne geçecektir. Bu saç rengine karar verdiğiniz durumda kesinlikle iyi bir kuaför araştırmalısınız. Çünkü gri saç zorlu ve açma işlemi gerektiren bir renktir. İşin ehli olmayan kuaförlerden istediğiniz sonucu alamayabilir hatta saçlarınızı açarken yakmalarına şahit olabilirsiniz. Bu tablolar ile karşılaşmak istemiyorsanız daha önce gri saç modeli işlemi gerçekleştirmiş olan kuaförler bulmaya özen göstermelisiniz. Bunun için ilgili işlemi yapan kuaförleri İnternet aracılığıyla  bulup kullanıcı yorumlarına göz gezdirmek size fikir verebilir.

2019 Gri Saç

Platin Gri Saç Modelleri

Gri saç modelleri arasında en çarpıcı olanının platin gri saç modeli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu rengin çarpıcı bir tonda olması sizi herkesten farklı gösterecektir. Ancak cilt renginiz açık ise bu rengi tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü koyu tenli kadınların daha büyük görünmesine yol açabilir.

[haber id=”34049″]

Ten rengi açık olan kadınlarda bile makyaja ihtiyaç duyulan platin gri saç modelini yaptırmadan evvel iyice araştırmanızı öneriyoruz. Bu renge ulaşmak için saçlarınızda ciddi bir açma işlemi yapılacağını göz önünde bulundurmalısınız. Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde istediğiniz platin griye ulaşmasını istiyorsanız bu konuda tecrübeli kuaförleri tercih etmenizi öneriyoruz. Ayrıca platin saç rengini kullanmaya karar verdiğiniz takdirde saçlarınız için düzenli olarak onarım bakımlarını yapmayı ihmal etmemelisiniz.. Platin gri saç modeli açık bir renk olduğu için saçlarınızdaki yıpranma halini direkt açığa çıkaracaktır. Uygun ürünler ile iyi bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Son olarak da platin gri saç rengi için kısa saç kesimlerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kısa saç kesimi oluştan yıpranmanın kötü görünmesini engelleyecektir. Daha zarif ve daha bakımlı görünmek istiyorsanız saçlarınızın bakımı son derece önemlidir.

201 Gri Saçlar

Kısa Gri Saç Modelleri

Saçlarınızın rengi kadar modeli ve kesimi de çok önemlidir. İyi görünmek istiyorsanız renk ve kesim modeli için doğru tercihler yapmalısınız.Bazı saç renklerine farklı saç kesimleri ayrı bir hava katmaktadır. Özellikle gri saç modelini tercih edecekseniz saçlarınızın kesimi çok önemlidir. Eğer sizinde saçlarınızı griye boyamak gibi bir fikriniz varsa kesinlikle kısa saç modellerini tercih etmenizi önermekteyiz. Kısa saçlar her zaman daha asil ve marjinal bir havada yaratır. Gri ve kısa saçın bütünleşmesi ise sizi bambaşka görünen bir kadın haline getirecektir.

[haber id=”40454″]

Örneğin kısa saç modellerinden bir tarafı uzun olan kesimi tercih edebilirsiniz. Ya da komple kısa bir kesim de size ayrı bir hava katacaktır. Hem bakımının kolay olması hem de şekil vermekle uğraştırmadığı için kısa saç son derece kullanışlı bir modeldir. Eğer çok açık bir ten renginiz yoksa saçlarınızı komple griye boyayarak kısa saç modelleri ile bütünleşmesini sağlayabilirsiniz.. Bu tarzınızda büyük bir değişim yaratıp göze hitap etmenizi sağlayacaktır. Gri saçın bakımsız görünmesi çok kolaydır. Bu nedenle gerekli saç bakım maskelerinin yapılması ve kısa saç modellerinin kullanılması bu görüntünün önüne geçilmesi için önerilmektedir.

En Güzel Gri Saçlar

Koyu Gri Saç Modelleri

Gri saç renkleri arasında en çok tercih edileni koyu gri saç modelidir. Cilt renginiz açık ve koyu olsa da koyu gri tonları son derece iyi bir görüntüye sahip olmanızı sağlar. Sadece açık tenli kadınların koyu gri saç rengini tercih etmesi hafif bir makyaj yapmalarını gerektirebilir. Koyu gri saç modelini tercih edecekseniz saç kesiminizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Saç renginiz koyu gri tonlarında olacağı için saçınızda oluşan kırıklar kötü görünmeyecektir. Bu yüzden koyu gri saç modeli uzun saç kullanımı için son derece elverişlidir. Saçlarınıza vereceğiniz şeklin daha güzel görünmesini sağlayan bu rengi düşünebilirsiniz.

Keskin bir değişim yapmak istiyorsanız koyu gri saç modeli sizlere ilk tavsiyemiz olacaktır. Bu rengin kullanımı diğer gri tonlarına nazaran daha kolaydır. Yıka çık yapabileceğiniz gibi farklı saç modelleri ve örgü tasarımları ile tamamlamak da hoş bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Tüm gri saç modelleri ne olursa olsun farklı görünmenizi sağlar. Bu yüzden gri saç seçiminde çok tereddüt etmenize gerek yoktur. Dilediğiniz ve sıkıldığınız zaman saç renginiz de yine değişiklik yapmanız tamamen sizin inisiyatifinizdedir. O nedenle çok düşünmeden gönül rahatlığı ile bu rengi tercih edebilirsiniz. Gri saçlar için önerebileceğimiz her şeyi yazımızda sunmuş olduk. Aklınızda olan tüm sorulara sevap verdiğimizi düşünüyoruz. Daha güzel saçlara sahip olmak için detaylı bir araştırma da yapmanızı öneriyoruz.

En Güzel Gri Saç Modelleri

Gri Saç Hangi Renk Tende Daha Hoş Görünür?

Günümüzün moda renkleri arasında yer alan gri saç hangi renk tende daha hoş görünür? Özellikle açık buğday tenliyseniz gri saç harika bir etkiye sahip olacaksanız. Bununla birlikte gri saç tasarımların beyaz tenlilerde de harika bir etkiye sahip olmaktadır. Özellikle gri rengin siyah kadar keskin olmaması fark ten renklerinde bu rengin uyumu yakalamasını mümkün kılar. Bundan dolayı esmer tenlilerde de gri saç renginin hoş bir görünüme ev sahipliği yaptığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar