Kadın ve Moda

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

11.10.2015

Dolgu topuk ayakkabı modelleri içeriğimiz, en şık modellerle karşınızda olurken, aynı zamanda ürünler hakkındaki değerlendirme yazımız da sayfada yer alacaktır.

Dolgu topuk ayakkabı modelleri arasındaki seçiminizin oldukça zorlu olacağını düşünüyoruz. Sizlere aşağıda bulunmakta olan resim galerimizi sunarken hemen alt kısmında ise dolgu topuklu ayakkabı değerlendirmesi yapacağız. Bu değerlendirmede favorilerimizi ve pek de iyi bulamadıklarımızı da sizlerle paylaşacağız. Şimdi size, bizim seçmiş olduğumuz bir kaç yazımıza da göz atabilesiniz diye konu başlıklarını linkleyip, sıralıyoruz. Bu yazı başlıklarının altında resim galerimiz ve analizimiz bulunmaktadır.

Beyaz Topuklu Ayakkabı

Kırmızı Topuklu Ayakkabı

Stiletto Ayakkabılar

Dolgu Topuklu Bot Modelleri

Dolgu Topuk Ayakkabılar

Dolgu topuk ayakkabılar konusundaki bu değerlendirme yazımızda sizlere, en fazla beğendiğimiz iki modeli ve pek de beğenmediğimiz iki modeli yorumlamak istiyoruz. Yukarıdaki galeride görmüş olduğunuz modeller arasından seçim yapacağız. İlk olarak şunu belirtmekte fayda var. Bu seçim tamamen bizim şahsi beğenilerimizden oluşmaktadır ve trend, renk vs gibi durumlardan bağımsızdır. İlk olarak en fazla beğendiğimiz modeli yazalım. Konumuzun profil resminde yer alan ve farklı bir havası ve stili olan modeli öncelikli olarak seçebiliriz. Bu modelin biraz fazla yüksek ve günlük giyime fazla uygun olmadığının farkındayız ama stil olarak gerçekten çok şık duruyor.

Dolgu topuklu ayakkabı modelleri seçiminde ikinci favorimiz ise 14. sırada olan şık model. Bu model gerçekten oldukça estetik ve gösterişli. Buradaki modellerin tamamı en güzeller arasından seçildi ancak daha az güzeller olduğunu da inkar edemeyiz. Bu nedenle de en az beğendiğimiz 2 modele geçiyoruz. 21. sıradaki ayakkabı çok sade ve itici bir görüntüye sahip. Bu itici görüntünün sırrı ise bizce renklerden ve uyumsuzluktan kaynaklanıyor. Diğer en beğenmediğimiz model ise sonuncu olan. Bu model hem iyi görünmüyor hem de gereksiz kalabalıklardan oluşuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar