Kadın ve Moda

Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Hemen hepimiz dişlerimizin tertemiz ve bembeyaz olmasını isteriz. Bunu doğal diş beyazlatma yöntemleri ile yapmak isteriz.

Son yıllarda kimyasal içerikli ürünler konusunda bilinçlendikçe tekrardan doğada çareler aramaya başladık. Bunu da hayatımızın hemen her alanına yansıdı beslenmemizden kullandığımız kozmetik ürünler ve temizlik ürünlerine kadar. Bunlardan bir tanesi de ağız bakımı ve sağlığı. Her ne kadar kimyasal ürünlerin kullanımı bize kolay gelse de her şeye rağmen doğal diş beyazlatma yöntemlerini kullanmak da zor değil.

Birkaç küçük ve basit yöntemle doğal diş beyazlatma işlemini yapabilirsiniz.

İşte sizi hem sağlıklı dişlere götürecek hem de beyaz ve ışıl ışıl bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlayacak doğal diş beyazlatma yöntemleri.

Hepimizin evinde bulunan karbonat veya kabartma tozu aslında birçoğumuzun çok iyi bildiği yöntemlerdendir. Kabartma tozu ve balı karıştırarak dişlerinize sürün. 1-2 dakika beklettikten sonra durulayın.

Bir başka diş beyazlatma yöntemi ise severek yediğimiz çilekten geçiyor. Çilek yerken dişlerinize sürün hem ağzınızın güzel kokmasını sağlar hem de beyazlatır hem de oldukça lezzetli bir yöntem olur.

Bir doğal diş beyazlatma yöntemi ise Dr. Mehmet Öz’den çeyrek su bardağı karbonat ve yarım su limonun suyunu karıştın ve pamuk yardımıyla dişlerinize sürüp 1 dakika kadar bekletin ve durulayın.

Üç çorba kaşığı limon suyu ve bir kaşık tuzu karıştırın ve diş macunu gibi uygulayıp durulayın.

Doğal diş beyazlatmak işte bu kadar kolay ve masrafsız. Paylaştığımız doğal diş beyazlatma yöntemlerinin işinize yaramasını dileriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar