Kadın ve Moda

Dantelli Gelinlikler 2016

Dantelli Gelinlikler 2016

Dantelli gelinlikler 2016 senesi örneklerinden bakalım hangileri çok daha ilginizi çekecek. Bu senenin modellerinden bir eleme yaparak biz de seçimler yaptık ve galeri altında yorumladık.

Dantelli gelinlik modelleri 2016 yılı stillerinden hangileri öne çıkıyor ve tercih ediliyor diye bir küçük araştırma sonucunda, aşağıdaki galeriyi hazırladık. Mümkün olduğunca güzel modelleri ekledik ve şıklıkları ortada zaten. Ancak tabi güzelin de güzeli vardır ve bu nedenle editörlerimiz bir oylama yaparak, en güzelleri belirledi. Bu yorumları ve bizim seçimimizi görsellerin altında bulabilirsiniz. Bunu yaparken bir stile ağırlık verilmedi. Yani örnek vermek gerekiyorsa, straplez dantelli gelinlik beyaz balık kesim dantelli gelinlik gibi ayrım olmadı. Bir de diğer konularımızdan başlıklar sıraladık. Onlara da bakmanız bize göre faydalı olacaktır.

Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelinlik Ayakkabıları 2016

Güpür Gelinlik Modelleri

2016 dantelli gelinlik modelleri için sizlere bahsetmiş olduğumuz gibi seçimlerimizi söyleyeceğiz. Üç tane modeli en güzel olarak belirledik ve birazdan sıra numaralarına göre söyleyeceğiz. Bu modellerden ikisi üçüncü ve beşinci sıradaki dantelli güpür gelinlik modelleri bizler tarafından beğenilen gelinlik örnekleri olarak listemizde yer aldı. Sondan ikinci sıradaki modeli de çok beğendik diyebiliriz. Üç adet dedik ama bir tane daha söyleyelim. Sondan sekizinci olan model hem farklı hem de şık bir duruşa sahip.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar