Kadın ve Moda

Dalgalı Saç Kesim Modelleri

23.12.2013
Dalgalı Saç Kesim Modelleri

Bugün sizlerle kendinize göre bir şeyler bulabileceğiniz dalgalı saç kesim modellerine yer verdik.

Dalgalı saçlara sahip olan bayanlar hepiniz kimi zaman şikayet etmişsinizdir veya duymuşsunuzdur saçlarının dalgasından şikayetçi olanları. Çoğu zaman dalgalı saç modelleri bir dezavantaj gibi görülmüştür çünkü dalgaların yönü farklı kimi saçlarda sekilendirmek zor. Ve en çok duyulan söz ise dalgalı saçlara sahip bayanlardan ne düz ne kıvırcık olmuştur.

Aslında tüm bu yakınmalar doğru tercih edilmiş ve usta ellerde iyi biçimlendirilmiş dalgalı saç kesim modelleri ile son bulabilir. Çünkü dalgalı saçlar doğru biçimlendirildiğinde oldukça avantajlı hale gelecektir.

Tabi dalgalı saç kesimlerinde öncelikle bizler ne istediğimizi bilmeli ve dahası kendi saç tipimizi tanımamız gerekir. Örneğin saçlarınızın yoğunluğu veya seyrekliğine göre dalgalı saç kesim modellerinde aralara atılan katlar sizi günlük şıklık ve bakımda işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Saçınızın boy uzunluğu fark etmez hemen her boyda saçı yüz tipinize de uygun biçimde dalgalı saç kesim modellerinde kullanabilirsiniz.

Saçlarına harcayacak fazla zamanı olmayan ya da uğraşmak istemeyen bayanlar dalgalı kısa saç kesim modelleri ile hafif jöle veya köpük yardımıyla birkaç dakikada harikalar yaratabilirler.

Dalgalı uzun saç kesim modellerini tercih eden bayanlarda yine aynı şekilde kullanacağınız bir kaç  ürünle harikalar yaratabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hasret dedi ki:

    dalgalı saç kesim modeli çok güzelmiş.

Tüm Hakları Saklıdır.