Kadın ve Moda

Çocuk Hırka Modelleri ve Yapılışı

25.09.2015

Çocuk hırka modelleri ve yapılışı isimli konumuzda hem size örnek modeller hakkında bilgiler vereceğiz hem de nasıl yapılacağı konusunda anlatımlı bir sunum yapacağız.

Çocuk hırka modelleri ve yapılışı konusunu derinlemesine incelemeye gayret edeceğiz. Dediğimiz gibi sadece örnek modeller değil, aynı zamanda nasıl yapılacağı hakkında bilgiler de anlatımlı ve resimli olarak sitemizde yer alacak. Çocuk hırka modelleri için yazımızın tamamını okumanızı önermekteyiz. Bütün bunlara geçmeden hemen önce konuya yakın ve sizin ilginizi çekmesini beklediğimiz bazı yazılarımızdan linkler paylaşacağız.

Bebek Örgü Elbise Modelleri ve Yapılışı

Bebek Örgü Yelek Modelleri ve Yapılışı

Çocuk Atkı Modelleri ve Yapılışı

Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı

Bebek Panço Modelleri ve Yapılışı

Başlıklar

Çocuk Hırka Modelleri Anlatımlı ve Resimli Yapılışı

Çocuk hırka modelleri anlatımlı ve resimli yapılışı için sizlere örneklerden birisini seçtik. Bu örnek üzerinden ne şekilde yapıldığı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Örnek model aşağıda solda hemen yanında ise nasıl yapılacağı ile ilgili resim yer almaktadır. Resimlere tıklandığında büyümekte ve çok daha net görünmektedir. Daha sonra ise hem kız çocuk örgü hırka modelleri hem de erkek çocuk örgü hırka modelleri konumuzla devam edeceğiz.

Kız Çocuk Hırka Modelleri

Kız çocuk hırka modelleri için öne çıkan örneklerden söz etmek gerekirse, etekli olanların çok daha fazla kullanıldığını ve renk açısından ise daha fazla pembenin dikkat çektiğini söylemek mümkün. Diğer sık tercih edilen renk ise kırmızı olarak karşımıza çıkıyor.

Erkek Çocuk Hırka Modelleri

Erkek çocuk hırka modelleri için mavi renk zaten bilindiği üzere oldukça fazla tercih edilen renklerden denebilir. Bunun dışında ise gri ve siyah da yine erkek çocuk hırkalarında renk olarak sık göze çarpıyor. Örnek motif bakımından resimden ziyade desenler dikkat çekici oluyor. Üçgen zigzag gibi motfi örnekleri erkek çocuk hırkasında daha çok kullanılmakta.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar