Kadın ve Moda

Burçlar ve Kadınlar Terazi Burcu

10.03.2019
Burçlar ve Kadınlar Terazi Burcu

Her kadın gibi terazi burcu kadınları da burçlarla ilgilidir. Terazi burcu kadınları için uç noktaların kadınıdır denilebilir. Terazi burcu kadınları uçlarda yaşamayı sever.

Kararsızlık denildi mi akla ilk gelen burçlardandır ne yapacağına karar veremez terazi burçları. Dengeli bir burç olmasına rağmen kararsız bir burçtur aynı zaman da terazi burcu.

Seyahate terzi burcu bir kadınla çıkıyorsanız dikkat. Seyahat dönüşünde bavul taşımaktan beliniz ağrıyabilir. Terazi burcu kadınları Bir günlük geziye bile aylarca kalacakmış gibi bavul hazırlayarak çıkar. Her yerde şık olmayı seven terazi burcu kadını tatile gereğinden fazla bavulla gidecektir.

 

Terazi burcu kadınlarının bir özelliği de aşkından ölüp bittiği birini ertesi gün unutabilmesidir. Yani çok ama çok aşık olurlar ama çabuk da unuturlar. Ancak evlilik terazi burcu kadını için önemlidir. Bunun yanı sıra kararsız kaldığı takdir de terazi kadını geç evlenmeyi seçebilir.

Terazi kadını içinde kopan fırtınalar rağmen gülümser. ‘’ gülen yüzüme bakıp sanma bahtiyar her kahkahamın ardında hıçkırık sesi var’’ sözü terazi burcu kadınları için biçilmiş kaftandır. Genel olarak terazi burcu kadını nazik ve kibar bir şekilde konuşur.

Burçlar ve Kadınlar Terazi Burcu

 

Canı istediğinde her işi gayet güzel yapar. Ruhunda biraz tembellik yatar terazi burcu kadınının. Bir terazi kadının en nefret ettiği durum ise kararsız yapısına rağmen karşısındaki insanın net olmamasıdır. Terazi burcu kadını keyif yapmaktan ve rahat olmaktan çok hoşlanan bir burçtur.

Bir de birinin onu oyalamasından nefret eder. Terazi burcu kadınını oyalamaya kalkarsanız sonuçlarına baştan hazır olun.  Çünkü terazi burcu kadını yalanı affetmez. En küçük bir yalanınızı yakaladıkların da bir daha güvenlerinde kolay kazanamazsınız.

Terzi Burcu Kadınlarının Genel Özellikleri

Terazi burcu kadınları genellikle tarzları ve güzellikleri ile dikkat çekerler. Güzel ve şık olmayı severler. Duygularından çok mantık ile hareket eder terazi burcu kadınları. Paraya değer verirler ancak cimri biri değillerdir. Dostlarına çok değer verirler ve yoğun bir sosyal hayatları vardır. Terazi burcu kadını hoşsohbet ve anlayışlı kişilerdir. Neşeleri genellikle yüksektir terazi burcu kadınının.

 

Zor işler ile uğraşmayı sevmeler, yapılarında biraz tembellik vardır. Ancak terazi burcu kadınları estetik zevkleri yüksek olan bir burçtur. Genellikle uyumlu bir yapıdadırlar. Terazi burcu kadını genel olarak rahat yaşamaktan hoşlanırlar. Genel olarak kibar bir şekilde konuşur terazi burcu kadını. Hayat enerjisi ile dolu olan bir burçtur. Terazi burcu kadınları hassas bir yapıya da sahiptirler.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.