Kadın ve Moda

Bohem Elbise Modelleri

11.12.2015
Bohem Elbise Modelleri

Bohem elbise modelleri, her dönem kendisine farklı bir yer bulmayı başaran ve moda dünyasında çok ayrı bir yer almış stillerden birisidir. Bohem elbiseler için çok sayıda örneği sizlere galerimizde sunarken, konu sonunda en şık bulduklarımız açıklayacağız.

Bohem elbise modelleri, dünya genelinde stil olarak ilgisini yitirmemiş nadir tarzlar arasında bulunmaktadır. Bohem elbise çok değişik şekillerde olabilirken, biz mümkün olduğunca en şık bulduklarımızı, aşağıdaki galeri alanında sergilemeye gayret ettik. Buradaki resimlerden de anlaşılacağı gibi, uzun ya da kısa çeşitli bohem elbiseleri beğeninize sunuyoruz. Konumuzun alt başlığında, bizler tarafından en güzel bulunan örnekler açıklanacak. Bunu yaparken, kısa bohem elbise modelleri, uzun bohem elbise modelleri farklı bir değerlendirmeye tabi tutulmayacak. Genel olarak güzellik açısından bir analiz yapılacak. Başka konularımızdan da bazılarına bakabilirsiniz diye, bazı linkleri sıralıyoruz.

Günlük elbiseler Günlük Elbise Modelleri

Günlük kombinler Günlük Elbise Kombinleri

Bohem Elbiseler

Bohem elbiseleri yukarıdaki görseller alanımızda gördünüz. Hepsi oldukça hoş ve ilgi çekici modeller. Ama biz bu örnekler arasından en güzel olduklarını düşündüğümüz bir kaç modeli öne çıkarmak istedik. En fazla beğenilen üç tane modeli belirledik. Resimler alanımızda üçüncü sırada olan bohem stili, en fazla beğendiğimiz üçlü arasında yer alıyor. Bu elbise hem çok şık hem de farklı demek, yerinde olacaktır. Ardından seçmiş olduğumuz bohem elbise modeli ise dokuzuncu sırada yer almakta olan kısa model. Bu elbise hakkında da çok olumlu yorumlar yapmak doğru olacaktır. Sadelik şıklıkla bir araya gelmiş ve ortaya doğal bir güzellik çıkmış. Üçüncü ve son beğendiğimiz model ise on ikinci sırada bulunuyor. Bu bohem elbise için günlük kullanımda ilgi çekici olduğu rahatlıkla söylenebilir. Askılı ve rahat olan bu bohem kıyafeti, bizlerin en fazla beğendiklerinden birisi oldu. Sizlerin en beğendiklerini de öğrenmek isteriz. Bunun için yorum bölümünden mesaj gönderebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar