Kadın ve Moda

Bileklik Modelleri

26.03.2016
Bileklik Modelleri

Bileklik modelleri hem altın hem gümüş hem de süs şeklinde çok sayıda modelden oluşuyor ve galerimizde bir araya geliyor.

Bileklik modelleri için sadece tek bir stile değil, genel olarak en beğenilenlere odaklandık, diyebiliriz. Yani, altın veya gümüş şeklinde değil, onların yanında süs için kullanılan bileklikler de içeriğimizde kendisine yer buldu. Bizlerin favorileri var, tabi. Bu nedenle de resimlerin alt tarafında bir yorum yapacağız ve burada en favori olanları ayıracağız. Sizlerle yanı fikirde olur muyuz, bilmiyoruz ama biz kendi fikirlerimizi söylemek istiyoruz. Bu konumuzun dışında, sitemizde diğer konularımız da ilginizi çekebilir.

Aksesuar Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç Aksesuar Modelleri

Takı Tasarım Modelleri 2016

Bileklikler arasında, hangilerinin bizlerin favorisi olduğunu, hangilerinin daha şık göründüğünü söylemeye geldi, sıra. Altın bileklikler, gümüş bileklikler, süs bileklikleri gibi ayrım yapmadan, sadece görünüş güzelliğine göre seçim yapacağız. On beş numaradaki bileklik modeli,  sondan üçüncü sıradaki model ve on altı numaradaki model, bizlerin favorileri oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar