Kadın ve Moda

Beyaz Çanta Modelleri

16.12.2015
Beyaz Çanta Modelleri

Beyaz çanta modelleri her stil ve ebattan karşınızda olacak. Bayan beyaz çanta modelleri kullanım yerine göre de değişiklik göstereceği için tüm modelleri bir araya toplamaya gayret ettik. Bir de bunlar arasında en şıklarını ortaya çıkaracağız.

Beyaz çanta modelleri çok farklı görünüş ve stillerde aşağıda bulunan görsellerde yer alıyor. Burada bulunan örnek beyaz çantalar arasından yapılacak olan seçimle, konumuzun alt tarafında ve galerinin hemen alt kısmında değerlendirme yaparak en güzelleri belirleyeceğiz. Abiye beyaz çantalar, günlük beyaz çanta modelleri tarzında bir ayrı değerlendirme değil, genel bir görsel estetiği seçimi olacak. Bu konumuzun detaylı içeriğine geçmeden bir kaç adet yazımızı sizlere sunmak istedik. Linklendirilmiş olarak sıralıyoruz ve bakmak için tıklamanız yeterli olacaktır.

Siyah çantalar Siyah Çanta Modelleri

Büyük çantalar Büyük Çanta Modelleri

Koton çantalar Koton Çanta Modelleri

Abiye çantalar Abiye Çanta Modelleri

Beyaz Bayan Çantalar

Beyaz bayan çantalar arasından yapacak olduğumuz analiz sonucunda, en iyi olan dört modeli seçeceğiz. Bu modelleri askılı beyaz çanta modelleri, büyük beyaz çanta modelleri ya da küçük beyaz çanta modelleri şeklinde ayırmadan kritize edeceğiz. Sondan üçüncü sırada olan taşlı beyaz çanta bizim tarafımızdan favori bulunan dört modelden birisi. çok beğendiğimiz ve şık bir duruşu olduğunu düşündüğümüz bu beyaz çanta, gerçekten etkileyici. On numarada bulunan çanta, hem oldukça hoş hem de asil bir duruşa sahip. Yirmi bir numaralı beyaz çanta modeli de bizlerin beğendiklerinden. Altı numaralı modeli de seçerek, sıralamamızı tamamlıyoruz. Şimdi sıra sizde ve yorum alanından yazacak olduğunuz mesajlarda bu şekilde bir değerlendirme yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.