Kadın ve Moda

Bayram Saç Modelleri

26.11.2019
Bayram Saç Modelleri

Çocuklarınızı bayram gibi özel günlere daha özenli hazırlamak isteyebilirsiniz. Giyim kombinleri gibi saç modelleri de önemli. Böylece daha sevimli ve tatlı bir görünüm elde edebilirler. Erkek ve kız çocukları için birbirinden özel saç modelleri vardır. Çocuklarınızın saçlarının uzunluklarına ve yaşlarına göre tercih edebilirsiniz. Çocuklar için bayram saç modelleri ile erkek ya da kız çocuklarınızı daha özenli bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

2020 Bayramlık Saç Modelleri

Kız çocuklarınızın uzun saçlarını, o güne özel örgü detayı ile taçlandırabilirsiniz. Sevimli renkli tokalar ile de dilerseniz renk katabilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Ufak örgü detayı ile olağanüstü yapabileceğiniz hoş saç modelleri bulunur. Saçlarını yarım toplayarak, örgü detayını yanlardan ya da arka bölümde yapabilirsiniz. Böylece daha uzun süre, hareketli çocuklarınızın saçlarının dağılmasını da önleyebilirsiniz.

Bayram Çocuk Saç Modelleri

Bayram denilince akla önce çocuklar gelir. Özenli ve güzel olmak yetişkinlerden daha çok, çocukların ilgisini çeker. Onlar için vazgeçilmez bir bayram havası yaşatmak adına, giyimleri ve saçlarını özenle hoş bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Sayısız bayram saç modelleri bulunur. Örgü detayı ile özenli saç modelleri elde edebilirsiniz.

Bayramlık Saç Modelleri 2020

Özellikle uzun saçları olan kızlarınızın saçlarını, yarım örgü modelleri ile daha özenli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca örgü saç modelleri daha uzun süre kalıcılık sağlar. Böylece yaramaz ve hareketli çocuklarınızın saçları hemen bozulmaz.

Kız çocuklarınızın saç modellerini, renkli ve ışıltılı tokalar ile özel günler için süsleyebilirsiniz. Tabii fiyonk, kurdele gibi ek malzemeleri de saç modellerine ekleyebilirsiniz. Erkek çocuklarınızı bayrama özel hazırlamak içinde, saç boyutlarına göre saçlarına şekil verebilir ya da saçlarını yeni bir saç kesimi ile değiştirebilirsiniz. Özelikle trend saç modelleri; orta uzun saç modeli, kaküllü saç modeli, mohawk saç modeli, yana doğru kısa saç modeli, ön kısmı uzun saç modeli, asker tıraşı saç modeli, patenci saç modeli, uzun dağınık saç modelleri denenebilir.

2019 Bayramlık Saç Modelleri

Bayram Saç Modelleri Erkek Çocuğu

Çocuğunuzu bayram gününe şık ve özenli bir şekilde hazırlamak için, farklı saç modellerini deneyebilirsiniz. Klasik bir saç modeli ile tatlı ve sevimli olabilir ya da tarzına ve saçlarının uzunluğuna göre, bayram saç modelleri listesindeki uzun saç modellerini denemesine izin verebilirsiniz.

[haber id=”47037″]

Klasik Saç modeli

Sevilen ve her zaman tercih edilen bir modeldir. Klasik saç modelinde, saçların yanları oldukça kısa ve ön tarafı uzun olur. Özel günlerde saçların ön kısım bölümlerini, saç jölesi ile yukarıya doğru şekil verebilirsiniz.

Ön kısmı uzun saç modeli

Farklı bir tarza sahip olan çocuğunuzun afacanlığını öne çıkarmak için ideal olabilir. Saçların ön kısmı oldukça uzundur. Özel günlerde, yukarı doğru şekil verebilir ve biraz ellerinizle dağıtarak daha doğal ve sevimli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bayramlık Saç Modelleri 2019

Kaküllü Saç Modeli

Bayram saç modelleri ve trend saç modelleri arasında yer alan, kaküllü saçları özel günlerde daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Renkli gözlere sahip çocuklarınızın da gözlerinin öne çıkmasına vesile olur. Saçlarını yıkadıktan sonra, kaküllerini öne doğru kurutun ve şekil verin.

Bayram Saç Modelleri Kız Çocuğu

Kız çocuklarınızın uzun saçlarını, örgü detayı ile hoş bayram saç modelleri verebilirsiniz. Renkli tokalar ile de daha canlı ve tatlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Balık sırtı, taç örgü, örgülü topuz, fiyonk topuz, fiyonk örgülü topuz, su dalgası ve örgü detayı, yarım yandan örgü gibi sayısız örgülü saç modeli bulunur.

Bayramlık Saç Modelleri

Su dalgası örgü detayı

Uzun saçlarını bukleli bir şekilde doğal dalgalar verebilir, üst bölümünden birkaç tutam alarak her iki yandan ördüğünüz örgüyü, tepe noktasında süslü tokalar ile birleştirebilirsiniz.

[haber id=”48021″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.