Kadın ve Moda

Bayan Deniz Şortu Modelleri

28.07.2016
Bayan Deniz Şortu Modelleri

Bayan eniz şortu modelleri konusunda sizlere renk olarak da tasarım olarak da en iyileri sunmak istedik.

Bayan deniz şortu konumuz içerisinde birbirinden güzel ve değişik örnekleri bulabileceksiniz. Bu modeller arasında renk bakımından çok farklı ve yine tasarım bakımından da şık örnekler yer alıyor. Tahmin edeceğiniz gibi deniz şortları için seçilen renkler sıcaktır ve yaza uygundur. Bunun yanı sıra renk uyumu da oldukça önemlidir. Her sene birbirine yakın klasik tasarımlar karşımıza çıksa da yine her sene farklı örnekler de yer almaktadır. Biz de sürekli gördüğünüz modelleri değil, farklı tasarımlarda örnekleri sizlere buluşturmak istedik. Bu örneklerden hangilerinin çok daha güzel olduğu konusunda ise bir seçim yaptık ve bize göre en iyileri belirledik.

On beş numaradaki bayan deniz şortu modeli ile başlayabiliriz. Bu model gerçekten renk olarak da görüntü olarak da estetik. Bu modeli en iyiler listemize alıyoruz. Bu modelle beraber yine aynı listede yer alan model ise beş numarada bulunuyor. Bu bayan deniz şortu da şıklık açısından son derece iddialı bir model. Son sıradaki modeli de genel olarak renk açısından beğendik. Model bakımından farklılığı olmasa da dediğimiz gibi renk uyumu onu en iyiler arasına aldı.

Şimdi sizlerin de en iyiler listenizi öğrenmek istiyoruz. Bunun için yorum alanımızı kullanabilirsiniz. Bu alandan bizlere düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Naz dedi ki:

    Nerden satin alabilirim düz beya şortu

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar