Kadın ve Moda

Bayan Bot

23.09.2015

Bayan bot mevsim değişimi ile beraber ihtiyaç duyulan ayakkabı çeşitlerindendir. Tabi sadece mevsime uygunluk değil, aynı zamanda estetik de önem taşımaktadır. bu sebeple hem estetik hem de kullanışlı olan bot modelleri arasından seçim yaparak sizlere ürünleri sergiliyoruz.

Bayan bot seçimi için kalitede estetik de oldukça önemlidir. Kaliteli olduğu halde kötü görünen ya da sadece iyi görünen ancak kötü kalitede olan botlar sorun çıkaracaktır. Bu sebeple bu zor seçimi kolaylaştırmak adına, aşağıda çok sayıda örnek bot bayan modelleri olan ürünleri sergilemekteyiz. Bundan önce ise sizlere bazı çok beğenilen yazılarımızın linklerini sıralamak istiyoruz. Daha sonrasında da galerimiz ve moda olan kadın bot modelleri ile karşınızda olacağız.

Dolgu Topuklu Bot Modelleri

Kaşe Kaban

Trençkot Bayan

Bot Bayan Modasında Ne Durumda?

Bot bayan modasında ne durumda şeklinde bir soru sorulduğunda çok daha estetik olduklarını söylemek mümkün. Son sezonlarda ayakkabının iç üst bölümünden dışarıya doğru çıkan tüylü modeller çok fazla kullanılıyor. Bunun dışında ise aksesuar kullanımındaki abartı da gözden kaçmıyor. Kimileri için hoş görünebilir ancak fazla abartı olması bizce kötü bir görüntüyü ortaya çıkarıyor. Bu nedenle de kararında bir seçim çok daha yerinde bir karar olacaktır, diye düşünmekteyiz. Bayan bot modelleri için yukarıda hazırlanmış olan ve en şık modeller olduğuna inandığımız bu ürünler çok büyük oranda herkes tarafından beğenilecek ve hoş bulunacak olan modellerden oluşmaktadır. Tabi burada kombin durumu da söz konusun. Gidilecek olan yer ve elbise seçimine göre seçim farklılık gösterebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. duygu dedi ki:

    mrblar ben bu pudra rengi botu neden alamıyorum☺️

Tüm Hakları Saklıdır.