Kadın ve Moda

Bayan Bluz Modelleri

06.02.2016
Bayan Bluz Modelleri

Bayan bluz modelleri galerimizi gördüğünüzde, her renk ve stilden örnekler karşınıza çıkacak. Bu bluzlarla ilgili yapmış olduğumuz oylamada, en güzelleri seçeceğiz.

Bayan bluz modelleri her renk, stil ve zevke uygun olarak seçilerek hazırlanmış galeride sizleri bekliyor. Hemen aşağıda bulunan resim galerimizde çok sayıda örnek yer almaktadır. Resimlerin bitiminde ise bir analiz yazımız olacak ve bizlere göre en güzel modelleri seçeceğiz. Bunu yaparken, beyaz, fuşya, siyah, kırmızı gibi ya da yazlık kışlık şeklinde farklı bir değerlendirme olmayacak. Aynı şekilde, marka, fiyat, abiye ya da günlük olması da seçimimizi etkilemeyecek. Yalnızca göze hoş gelen örnekleri seçeceğiz. Diğer başlıklarımızı da sıralayalım. Onlara da bakabilirsiniz.

Abiye Bluz Modelleri

Büyük Beden Bluz Modelleri

Dantelli Bluz Modelleri

Etek Bluz Kombinasyon Modelleri

Bayan bluzlar bu şekilde şık örneklerden oluşuyor. Peki aralarından hangileri daha güzel? Bu soruya kendimize göre bir cevap aradık ve bir kaç tane modeli, diğerlerinden daha güzel bulduk. Onlardan birisi, dört diğeri ise beş numarada bulunan bluz örnekleri.Bu modellerin yanı sıra beğendiklerimizden birisi de on altı numarada yer alan puantiyeli bluz modeli.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar