Kadın ve Moda

Anne Ve Bebek Kombin Kıyafet Modası

21.01.2019
Anne Ve Bebek Kombin Kıyafet Modası

Bebeğiniz Sizinle Aynı Kıyafeti Nasıl Giyebilir?

Canınız, tatlınız, bir taneniz o sizin. Hoş geldi iyi ki de geldi değil mi? İnsan bu coşkulu sevgisini bazen etrafa da dolu göstermek istiyor. Kıyafetler de bunu gösterirken keyifli yardımcılar oluyor.

“O benim bir parçam bak aynı bana benziyor” demenin bir yolu adeta. Anne ve bebek kıyafet seçerken aynı fikirdeymiş ve ortak noktada buluşmuş gibi oluyor.

Kombin Kıyafet Modası

Son yıllarda anne bebek kıyafetlerinde kombin modası var. Çeşit çeşit desen renk ve modelde bebeğinizle kombin yaparak giyinebilirsiniz. Anne için tasarlanan kıyafetin aynısı bebek için de uyarlanıyor.

Kumaşlar ona göre seçiliyor. Bebekler büyümüş de küçülmüş gibi oluyor ve çok sevimli görünüyorlar. Bu kıyafetler özellikle hoş geldin bebek partisi, diş buğdayı partisi ya da doğum günlerinde özellikle tercih ediliyor.

Yine düğün, nişan ya da özel bir davette anne bebek kombin olarak giyilebilecek özel tasarımlar da giderek artıyor. Eşofman, pijama ya da günlük takımlarda da modeller ve seçenekler artıyor. Anneler bebekleriyle uyumlu giyinmeyi seviyorlar.

Bol Bol Fotoğraf Çekin

Bebeğiniz büyürken gelişimini takip etmek ve o özel anları hatırlamak için bolca fotoğraf çekiyorsunuzdur. Anne bebek kombin giydiğinizde de kesinlikle bol bol fotoğraf çekin.

Bebeğiniz o anları hatırlamayacak ama büyüdüğünde fotoğraf albümünde annesiyle aynı kıyafetleri giydiği fotoğrafı görmek onu çok mutlu edecektir. Hatta üşenmeyin büyük bir baskı alıp güzel bir çerçeveyle salonunuza ya da bebeğinizin odasına koyun. Ve bu kıyafetleri kesinlikle saklayın.

Babanız Sizi Biraz Kıskanabilir

Anne bebek kombin kıyafetler yüzünden babalar biraz kıskanabilir ama baba çocuk kombin modelleri de gitgide artıyor. Hatta tüm aile için anne baba bebek ve çocuk kombin yapılıyor artık. Hatta anneler günü ve babalar günü için en çok tercih edilen hediyelerden biri oldu kombin kıyafetler. Bu durum hem anne babaları hem de çocukları çok mutlu ediyor.

Genelde çocuklar annelerinin ya da babalarının kıyafetlerini giymeyi dener hatta makyaj malzemelerini takılarını saatlerini kullanmaya çalışır. Bazen o kadar güzel bebek kıyafetleri oluyor ki anne babalar şu modelden bize göre yapsalar da biz de giysek diyorlar. İşte bu kombin kıyafetler sayesinde bebeğiniz de sizde aynı kıyafetleri kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.