Kadın ve Moda

2015 Uzun Saç Modelleri Bayan

04.03.2015
2015 Uzun Saç Modelleri Bayan

Saç stillerinde sırayı, 2015 uzun saç modelleri bayan tasarımlar alıyor. Hepsi oldukça farklı ve çok güzel modellerden oluşan uzun bayan saç modelleri arasında seçim yapmak, sizin için gerçekten oldukça zor olacak.

2015 uzun saç modelleri bayan tasarımlarında gerçekten farklılıkların daha fazla kendisini gösterdiği bir yıl olacak gibi duruyor. Aşağıda yer almakta olan modellere baktığınızda, ne demek istediğimiz çok daha iyi bir biçimde anlaşılacaktır, diye düşünüyoruz. Galerimize geçemeden önce sizlere sezonun, diğerlerine nazaran daha ön planda olan saç modellerinden bahsetmek istiyoruz. Kat kat uzun saç modelleri, asimetrik uzun saç modelleri, arkası uzun saç modelleri gibi modellerin yine bu sene de daha fazla tercih edildiklerini görmekteyiz.

2015 Uzun Saç Modellerinde Yeni Stiller

Yeni stiller dediğimiz, aslında var olan üzerinde yapılan oynamalar tabi ki. Örneğin asimetrik kesim uzun bayan saç modellerinde aynı zamanda arkası uzun önü kısa bir tasarım ortaya çıkabilmektedir. Ya da Renk konusunda kombinlerin daha fazla kullanılığı dikkatinizi çekecektir. Ayrıca, normalden daha uzun olan saçların da daha sık tercih edilmesi, bu sene yaşanacak değişikliklerden sayılabilir.

Uzun Katlı Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri ve Bakımı

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar