Kadın ve Moda

2014 Louis Vuitton Ayakkabı Modelleri

03.09.2013
2014 Louis Vuitton Ayakkabı Modelleri

Ünlü ayakkabı markalarının yeni sezon ürünlerini paylaşmaya 2014 Louis Vuitton ayakkabı modelleri ile devam ediyoruz.

2014 Louis Vuitton ayakkabı modellerini bayanların çok beğeneceğine eminiz. 2014 ayakkabı modellerine dair birçok yeniliği bir arada bulabileceğiniz 2014 Louis Vuitton ayakkabı modelleri birbirinden şık.

Bayanları şimdiden uyarıyoruz paylaştığımız 2014 Louis Vuitton ayakkabı modellerinden en az bir tanesinde mutlaka aklınız kalacaktır.

2014 Louis Vuitton ayakkabı modelleri kürklü çizmelerle soğuk kış günlerinde bayanların ayaklarını sıcacık tutmayı planlıyor. Oldukça şık olan kürklü çizme modellerinde bilekten veya uzun modellere rastlamak mümkün.

2014 Louis Vuitton ayakkabı modelleri yine önümüzdeki sezonda oldukça fazla karşılaşacağımız sivri burun ve açık uçlu ayakkabı modelleri ile de oldukça iddialı.

Bununla birlikte oldukça sade bir çizgiye sahip olan 2014 Louis Vuitton ayakkabı modelleri leopar desenli ayakkabılara rastlamak mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. zehra dedi ki:

    2014 Louis Vuitton ayakkabı modelleri gerçekten çok şık. bayıldım bu ayakkabı modellerine. fiyatları hakkında da bilgi verir misiniz ve bu 2014 Louis Vuitton ayakkabı modellerini nerden temin edebiliriz.

  2. gülay dedi ki:

    louis vuitton ayakkabı modellerine bayıldım. keşke bir de bu kadar pahalı olmasalar 🙁

  3. emine dedi ki:

    Louis Vuitton ayakkbı modelleri çok güzeller bordo Louis Vuitton ayakkabılar tam tarzım

Tüm Hakları Saklıdır.