Kadın ve Moda

2014 Kısa Abiye Elbise Modelleri

27.10.2013
2014 Kısa Abiye Elbise Modelleri

2014 uzun abiye modellerini yazıp da 2014 kısa abiye modellerini es geçmek olmaz dedik. Ve bu yazımızda kısa abiye elbise modelleri 2014 modasına yer verdik.

Her geçen gün çeşitlenen ve farklı modellerle göz alan abiye elbise modelleri 2014 yılında da uzunuyla kısasıyla yine çeşit çeşit yer alıyor. Özel günlerde kullandığımız abiye elbise modelleri bayanların kullandıkları yer vücut tiplerine göre tercih edilen modellerden biriside kısa biye modelleri oluyor.

Özellikle bacaklarına güvenen bayanlar dar kesim veya genişleyen etek modelleriyle 2014 kısa abiye modellerini çok beğeneceklerdir.

Mezuniyet balosu gibi özel anlardan birinde bayanların rahatlıkla tercih edebileceği kısa abiye elbise modelleri 2014 yılının mezunlarının aradıklarını bulmalarını sağlayacaktır. Işıltısıyla dikkat çekmeyi seven bayanlar için 2014 payetli mini abiye modelleri biçilmiş kaftan diyebiliriz. Parıltınızla gencin yıldızı olmanız kaçınılmaz olacaktır.

2014 kısa abiye elbise modellerinde özellikle payetli modellerde gölgelendirmeli modellerin oldukça fazla yer aldığını söyleyebiliriz. Yine birçok ünlü marka koleksiyonlarında sade ve zarafetiyle büyüleyen şifon kısa abiye modellerine yer verildiğini söyleyebiliriz.

Tabi geçen senenin etkisi hala sürüyor 2014 taşlı kısa abiye modelleri yine az taşlı bir şekilde yine göz alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  bu elbiseleri satın almak için ne yapmamzı gerekiyor?

  1. admin dedi ki:

   hangi beden efendim

 2. Asuman dedi ki:

  elbiseleri nasıl satın alabiliriz?

  1. admin dedi ki:

   hangi beden efendim

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar