Kadın ve Moda

2014 İlkbahar Yaz Saç Modası

08.02.2014
2014 İlkbahar Yaz Saç Modası

Bahar aylarının sıcaklık olarak etkisini göremesek de moda rüzgarı şimdiden etkisini göstermeye başladı. Tabi bu rüzgar ilk hanımların saçlarına değeceğinden 2014 ilkbahar yaz saç modasına bakmak lazım.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri oldukça çeşitli bu 2014 saç modasındaki doğallık etkisi yaz günlerinde doruklara çıkacak gibi görünüyor.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri 1: doğal dağınık saçlar

2014 saç modasının trendleri arasında doğal dağınık saçlar yer alıyor. Saçınızı şekillendirmediğiniz doğal haliyle bırakarak dışarı çıkın. 2014 saç modellerinden bu model şekillendiriciler yıpranmış bitap düşmüş saçlara çok iyi gelecektir.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri 2:  yumuşak dalgalar

Aslında hemen her bayanın çok severek kullandığı modellerden olan yumuşak iri dalgalı saçlar da 2014 ilkbahar yaz saç trendleri arasında. Oldukça kadınsı bir görünüm veren bu saç modeli ile hem günlük hem de özel günleriniz de çok şık görüntüler elde edeceğinize eminiz.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri 3: yine yeniden atkuyruğu saç modelleri

At kuyruğu saç modelleri önümüzdeki sezon yani 2014 ilkbahar yaz sezonunda yine moda fakat tepeden değil. Daha aşağıdan toplanmış ve yandan veya ortadan ayrılmış biçimde.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri 4: örgülü saçlar

Örgülü saç modelleri her zaman her yıl hayatımızda olsa da 2014 ilkbahar yaz saç trendleri arasında başı çekiyor diyebiliriz. Örgülü saç modelleri bu sezonki kadar hiç bu kadar zirvede olmamıştır herhalde.

Örgülü saç modelleri günün her saati ve her yere uygun var bu sezonda. Kısacası örün ve çıkın diyebiliriz.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri 5: ekstra hacimli saçlarla dikkat çekin.

Bu sezonda gözler üzerinizde olsun istiyorsanız eğer bu saç modelleri tam size göre. Hacimlendirilmiş saçlarınızı dağınık şekilde toplayın yeter.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri 6: yandan ayrılmış saçlar

Nostaljik sanki eski Türk filmlerinin etkisinde kalmış gibi yandan ayrılmış saçlar oldukça sevilecek.

2014 ilkbahar yaz saç modelleri 7: büyük farklı saç aksesuarları

2014 ilkbahar yaz saç aksesuarlarını daha sonra sizlerle detaylı bir biçimde paylaşacak olsak da kısaca değinelim. 2014 saç trendleri arasında iri tokalar, büyük hatta kocaman çiçekli taçlar, deri tokalar ve daha niceleri var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nilüfer dedi ki:

    dağınık saç modelleri her zaman için geçerli değişik modelleriniz var mı

  2. keriman dedi ki:

    çok saçma saç modelleri varmış

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar