Kadın ve Moda

2014 Erkek Kısa saç Modelleri

07.04.2014
2014 Erkek Kısa saç Modelleri

2014 erkek kısa saç modelleri erkeklerin en çok tercih ettiği erkek saç kesim modelleri arasındadır. Günümüz dizi ve filmleri ile birlikte ön plana çıkan erkek kısa saç modelleri toplum tarafından rağbet görerek hızla saç modasında yaygınlaşmaya devam ediyor.

Erkek kısa saç modası her erkeğe yakışmamakta ve bunun sebebi de fizik şartlardan kaynaklanmaktadır. Yani her yüz şekline kısa saç kesimi yakışmamaktadır. Uzun yüz hatlarına sahipseniz kısa saç modelleri size daha çok yakışacaktır.

Kısa yüz hattına sahipseniz yani saçlarınıza da kısaltarak yüz görüntünüzde daha da kısalmış gibi görünecek ve sizinde hoşunuza gitmeyecek bir görüntü oluşacaktır. Esasında işin özeti size yakışanı bulmalısınız. Buda kesinlikle yüz hattınızın yapısı ile alakalı bir durumdur.

Kısa saç modelleri tercihinde bulunurken sadece yüz tipiniz yapısı yetmiyor aynı zamanda tercih edeceğiniz saç rengi de oluşacak görüntü için önemli bir faktör oluşturuyor. Saç renginin saçlarınızı daha kısa veya daha uzun gösterecektir.

2014 en moda kısa saç modelleri arasında en çok kenarlara göre üst kısmın birazcık daha uzun bırakılarak yapılan saç kesim modelidir.

Kısa saç trendleri arasında saçlarınızın kısalığı ile birlikte sakal ve bıyık gibi trendler oluşturarak kendinize çok daha güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Tabi ki saç keminizi yapacak olan kuaförünüzün de bilgisi ve el becerisi istediğiniz bir kısa saç modeli için etkili olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.