Kadın ve Moda

2014 Dolce&Gabbana Abiye Çanta modelleri

02.10.2013
2014 Dolce&Gabbana Abiye Çanta modelleri

Özel günlerinize şık tasarımlarıyla yeni sezona adım atan 2014 Dolce&Gabbana abiye çanta modellerine yer verdik.

Özel günlere özel tasarımlar dedik çünkü 2014 Dolce&Gabbana abiye çanta modelleri gerçekten çok şık ve bol modele sahip.

2014 Dolce&Gabbana abiye çanta modelleri  diğer  Dolce&Gabbana abiye çanta modellerinde olduğu gibi leopar desene bolca yer vermiş. Zarf tipi portföy çantalarda kullanılan leopar desenler oldukça hoş görünüyor. Yine aynı desenin kullanıldığı yuvarlak kesimli 2014 Dolce&Gabbana abiye çanta modelleri leopar tutkunu bayanların çok hoşuna gidecek.

Siyah rengin kullanıldığı minik 2014 Dolce&Gabbana abiye çanta modelleri ışıltısıyla geceye uyum sağlıyor.  Sade ve ışıltıltısıyla gösterişi sağlıyor.

2014 Dolce&Gabbana abiye çanta modellerinde belki de birçok markada görülemeyecek farklılık ise omuz askısı kısmında. Omuz askısında adeta mücevher tasarımı yapmışlar. Farklı taşlar ve incilerin zincirle uyumu ancak bu kadar güzel ve zarif bir şekilde çanta ile birleştirilebilirdi.

Yine yazın çiçekli cıvıl cıvıl rengarenk havasını yansıtmış bazı modellerinde 2014 Dolce&Gabbana abiye çanta modelleri. Çiçek desenli modeller çok şirin sade bir kıyafet ile tamamlandığında oldukça renk katacaktır.

Açık renk modellerinde yer aldığı özellikle kırık beyaz tonlara yer verilen 2014 Dolce&Gabbana abiye çanta modelleri dantel desenleriyle oldukça şık ve zarif bir görüntüye sahip.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.