Kadın ve Moda

2013 2014 Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları

05.08.2013
2013 2014 Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları

Bu yazımızda evimizin dekorasyonunda gün geçtikçe yer tutan 2013 2014 duvar kâğıdı modelleri ve fiyatlarına yer verdik. Farklı modellerle ve markalarla her zevke ve her bütçeye uygun duvar kağıdı modellerini bir araya getirmeye çalıştık.

Yaşadığımız zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimizde her geçen gün farklı model ve tasarımlarla yer alan duvar kağıdı modelleri 2013 yılında da yine oldukça ön planda.

Duvar kağıdı modelleri uygulama ve kullanım açısından da kolaylık sağlıyor. Eğer zemin bozuk ise zemini düzelttikten sonra uygulanabilen duvar kağıdı modelleri kolaylıkla silinebiliyor. Hatta fırça bile kullanılarak temizlenebiliyor.

2013 duvar kağıdı modelleri de sağlık açısından oldukça cazip görülüyor. Duvar kağıdı modellerinden birçoğu nefes aldırır nitelikte ve özellikle astım hastaları için uygun bir yapı malzemesi özelliği taşıyor.

2013 2014 duvar kağıdı modellerinin kullanım ömrü ise kalitesi ve kullanım şartlarına bağlı olarak 20 yıla kadar çıkabiliyor.

2013 2014 duvar kağıdı modelleri özellikle dekorasyonun ön planda olduğu günümüzde farklı modellerle imkansız gibi görünen desenleri duvarımıza taşıyarak estetik bir görüntü oluşturuyor.

Üç boyutlu duvar kağıdı modelleri ise tasarımlarıyla duvarlarımızda farklı bir atmosfer yaratıyor.

2013 2014 duvar kağıdı çeşitlerine baktığımız zaman oldukça farklı malzemelerle karşılaşılıyor.

En yaygını kağıt tabanlı duvar kağıdı modelleridir. geniş desen ve renk seçeneğine sahiptir. Su geçirmez ve dayanıklıdır. Su ile kolaylıkla temizlenebilir.

Tekstil tabanlı duvar kağıdı modelleri ise daha güneş ışığı ve darbelere karşı daha dayanıklıdır. Su ve sabunla ve fırçayla temizlenir. Dikkatli kullanılması durumunda uzun yıllar boyu dayanabilir.

Boyanabilir duvar kağıtları ise uygun boya ile boyanım farklı görünümler elde edilebilir. Doğal liflerden olan ipek, keten ve pamuk gibi malzemelerin kullanıldığı 2013 duvar kağıdı modelleri ise maliyeti biraz daha yüksek olmasına karşın uzun yıllar kullanılabilirler.

2013 2014 duvar kağıdı modelleri fiyatlarına bakacak olursak  ölçüsüne göre 50 TL’den başlayan ve artan fiyatlarla bulmak mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.