Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri ve Fiyatları 2013

Yeni sezon deri ceket modelleri şık ve değişik modelleriyle vitrinlerde yerinin almış durumda. İster erkek ders ceket modelleri olsun ister bayan deri ceket modelleri olsun bu yılda gözde giyim eşyalarından biri olmaya devam ediyor.

Yeni sezon deri ceket modelleri birbirinden renkli ve değişik güzellikte modelleri ile göz kamaştırıyor. Özellikle kırmızı, pembe, siyah renkli deri ceket modelleri daha ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra metal renkli fermuarlı deri ceket modelleri spor deri ceket modellerinde kendini gösteriyor.

Bayanlarda birçok elbisede olduğu gibi deri ceket modellerinde de vücudu saran modelleri tercih ediliyor.

Erkek deri ceketlerde ise tek renk seçeneğinin dışına çıkıldığı görülüyor. Açık renk deri ceket modelleri erkeklerinde tercihleri arasında. Bu renkler klasik deri ceket ve spor deri ceket modellerinde görmek mümkün.

Deri ceket fiyatları ise tercihinize göre değişmekle birlikte 250 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmanız mümkün ayrıca deri ceketlerinize gereken bakımı göstermeniz ceketinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gaye dedi ki:

    deri ceket modelleri vazgeçilmezimdir benim hepside birbirinden güzeller özellikle spor kesim deri ceket modelleri bir başka şıklık katıyor insana

BİR YORUM YAZ