Trend Gri Saç Modelleri

Saç rengini değiştirmek kadınlar için oldukça zor karar verilen bir durum diyebiliriz. Saçlarını kısa kestirmek veya rengini tamamiyle değiştirmek cesaretini gösterenlere bu yüzden hayranlıkla bakıyoruz. Hele bir de son zamanlarda trend olan gri saç modelleri için saç rengini değiştirme cesaretini gösterenler bizce ayakla alkışlanmalıdır.

 Gri Saç Modellerinin Karizması

Gri saç modelleri her ne kadar iddialı bir seçimmiş gibi görünse de, ciddi bir asalet ve karizmaya sahip olduğu gerçeğini sanırım kimse inkar edemez. Gri saç renginde de birçok gri saç boyası ve gri saç renk tonu mevcut. Koyu gri saç rengi, kül rengine kaçan mat gri saç rengi veya ışıltılı gümüş gri saç rengi, hangisini kullanacağınız tamamen sizin zevkinize kalmış.

Gri Ombre Saç Modelleri

Ombre saç hayatımızda iyiden iyiye yer kapladı diyebiliriz. Hal böyle olunca da gri saçlarda gri ombre nasıl oluyor incelemeden geçmek tabiiki olmaz dedik ve sizin için gri ombre saç modellerini inceledik. Öncelikle gri ombre kullanacaksanız, saçınızın siyah olması sizin için büyük bir avantaj oluyor. Zira en çok tercih edilen ombre modeli, siyah saça gri ombre modeli. Hatta ombre yapmak istemeyenler siyah saça gri balyaj da yaptırıyor. Zaten ombre, balyaj, gölge, bunların tamamı röfle çeşitleri içerisinde yer alıyor. Yani birbirine yakın saç teknikleri. Saçlarınız ister uzun olsun, ister kısa olsun gri ombre kullanabilirsiniz. Hem gri ombre kısa saç modellerini hem de gri ombre uzun saç modellerini galerimize sizler için ekledik.

Gri Saç Kimlere Yakışır ?

Eğer saçımı griye boyatmak istiyorum ancak acaba bana yakışır mı diye tedirginlik içerisindeyseniz yazımızı okumaya devam edin. Gri saç kimlere yakışır diyecek olursak, önceliği daha önce de belirttiğimiz gibi siyah saçlı kadınlara veriyoruz. Çünkü siyah saç ile gri saçın uyumu gerçekten güzel oluyor. Saçın tamamının rengini değiştirmek yerine gri gölgeler veya saçı griye boyayarak siyah dokunuşlar kusursuz bir görüntü sağlayacaktır. Ayrıca açık ten rengine sahip kadınların parlak gri saç rengini tercih etmesi, esmer veya koyu tenli kadınların ise siyah içerisine gri saç modellerini hatta gri ombre kullanmasını öneriyoruz.

Aynı konuda daha önce yazdığımız; Gri Saç ModelleriKüllü Saç Renkleri yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

İşte birbirinden güzel gri saç modelleri ve gri ombre saç modelleri

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ