• Erkek Trençkot Modelleri ve Fiyatları 2013  Sonbahar ve kış aylarında bizleri soğuktan koruyan trençkotlar giyim tarzımıza şıklık ve bir zarafet katan modelleriyle en moda giyim eşyalarından biri.

  Bu yazımızda sizlere 2013 trençkot modelleri, erkek trençkot modellerini ve en şık, en renkli yeni trend trençkot modellerini anlatacağız.

  Bir çok 2013 yeni trend trençkot modellerini resim galerimizde sizler için toparlayarak sunduk.

  2013 yeni trend trençkotlar rengârenk ve birçok değişik tasarımı ile vitrinlerde yerini almış durumda. Çok değişik renklerden oluşan trençkotları giyim rahatlığı yönünden birçok avantajının olmasının yanında üzerimizde oluşturduğu şıklık ve tarzı ile giyim tarzımıza güzellik katıyor.

  Trençkotlarla ister spor giyim tarzı isterseniz klasik bir giyim tarzı oluşturmanız çok kolay. Sonbahar ve kış aylarında gömlek ve kazak ile kullanabilir ve kendinize özgü bir renk uyumu ile yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

  Erkeklerde siyah renk trençkotlar ön plana çıksa da bordo, kahverengi, beyaz gibi renkleri de tercih eden erkekler azımsanmayacak sayıda. Trençkot tarz ve renk seçiminiz elbise uyumunuza göre değişiklik gösterir.

  Ama siyah renk trençkotlar her elbiseye çok rahat uygunluk gösterir.  Trençkot fiyatları ise 250 TL den başlayan ve 2.500 TL fiyatlara kadar sizin kalite tercihinize göre değişmektedir. 2013 trençkot modasını takip ederek sizlere sunmaya devam edeceğiz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  uzun elbiseler 2017
  Uzun Elbise Modelleri 2017
  en güzel kırmızı elbise modelleri 2017
  Kırmızı Elbise Modelleri 2017
  mavimenekse.com kadın sitesi
  Kadın Sitesi Mavimenekse.com ve İçerikler
  yeni kısa saç modası
  Kısa Saç Modası Kesim Modelleri
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. gri trençkot modelleri he zaman kullanışlıdır. ama diğer renklerde gayet güzel duruyor bir çok elbisede kullanabileceğim trençkot olarak hangi renk alsam ne diyorsunuz

  2. trençkot fiyatları nedir

  3. trençkot modelleri çok güzeller kışta geldi bir tane almam lazım

  Yorum Yapmak İster misiniz?