Röfle Saç Renkleri

Röfle saç renkleri hakkında çok sayıda örneği, en hoş bulduklarımızdan seçerek, görsel alanımızda sunuyoruz. Ayrıca da bu röfle saç rengi örneklerinden bir kaçını en güzel olarak seçeceğiz.

Röfle saç renkleri arasından, yani aşağıdaki resim galerimizden yapacak olduğumuz seçimde; uzun röfle saç renkleri veya kısa röfle saç renkleri üzerinden bir analiz yapmayacağız. Sadece en güzel olduğunu düşündüklerimizi seçeceğiz. Bunu da konumuzun sonunda yer alan konu başlığı içerisinde yapacağız. Koyu röfle saç renkleri ya da sarı röfle saç renkleri şeklinde de herhangi bir ayrım yapılmayacak. Bu arada sizlere diğer konularımızın başlıklarını da sıralayıyoruz. Onlara bakmak ve incelemek isterseniz, linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Bunlar da ombre saçlar Ombre Saç Rengi

Diğer ombre modeller Ombre Saç Modelleri

Enteresan renklerden Patlıcan Moru Saç Rengi

Röfleli Saç Renkleri ve En Güzeller

Röfleli saç renkleri için en güzellerin seçiminde, sizlere söz ettiğimiz şekilde, sadece görsel açıdan estetik bir analiz yapmaya çalışacağız. Bizlerin en güzel bulmuş olduklarını, galeride bulunduğu sıra numarasını belirterek açıklamaya çalışacağız. Uzun röfleli saç renkleri gibi veya kısa röfleli saç olarak eleme yapmayacağız. Galerimizde sondan yukarıya doğur, yedinci sırada bulunan röfleli model, röfleli saç modelleri arasında en fazla beğendiklerimizden birisi oldu. Burada doğallığın oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz ve bu nedenle de bu tür modellere daha yakınız. On birinci sıradaki koyu renkli röfleli model de aynı şekilde bizlerin beğenisini kazandı. Yine hoş ve şık bir model olarak bu örneği seçtik. Dördüncü olan model de diğer seçtiklerimiz gibi gözümüze oldukça güzel geldi. Sizlerin tercihini ise yorumlar bölümüne bırakacağınız mesajlardan öğrenebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. gül kanat dedi ki:

  röfle saçıma çok zarar verdi günden güne dökülmem arttı ben çok pişman oldum röfle yaptırdığıma yandı diyebilecek seviye de zarara uğradı keratin röfle setini kullandım anca onunla düzeldi

  1. Mavi Menekşe dedi ki:

   Gül merhaba,

   geçmiş olsun. Aman dikkat saçlarınızdan olmayın.

BİR YORUM YAZ