• Patik örnekleri ve Modelleri Yapılışı

  Patik örnekleri ve modelleri yapılışı ve kullanılışı oldukça kolay ve rahat olan patik örnekleri ve modelleri 2013 yılında da yenilenerek gerek mağazalarda gerekse maharetli bayanların ellerinde ve ayaklarında yerlerini aldı.  İnsanın yanında taşıması yönünden oldukça hafif olan patik modelleri aynı zamanda üşüyen ayaklarında imdadına yetişiyor.

  Bayan Patik Örnekleri 2014 yazısı için TIKLAYINIZ.

  Geçtiğimiz yılların aksine 2013 patik modelleri örgünün yerine tığ ile yapılan patik modelleri yerini alacaktır.

  Tığ ile patik modelleri üretmek de sanıldığı kadar zor değildir. Model olarak ise en çok göze çarpan 2013 patik modeli babet şeklinde tığ ile örülmüş olanlarıdır.  Sizde çeşitli yöntemlerle kendi patik modelinizi oluşturabilirsiniz. Kendi patik modelinizi oluşturarak hazırlayacağınız patikle ayaklarınızı ısıtmak ayrı bir keyif verecektir.

  Özellikle anneler minik yavrularına veya kendi gözlerinde hala minicik gördükleri yavrularına 2013 patik modellerinden birini örüp giydirerek ısındıklarını bilmek içlerini rahatlatacaktır. İşte 2013 patik modellerinden bazıları patik modellerine ekleme çıkarma yaparak onları zenginleştirmek sizlerin beceri ve yeteneğine kalmış.

  Patik örnekleri ve modelleri yapılışı ile ilgili internette bu işi yapan ve anlatan çok iyi siteler var. İnternetten fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  şık güneş gözlüğü bayan modelleri
  Güneş Gözlükleri Bayan Modelleri
  değişik rasta saç modelleri
  Rasta Saç Modelleri Bayan
  tasma kolye
  Tasma Kolye Modelleri Modası
  kalem elbise
  Kalem Elbise Modelleri Estetiği
 • 24 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. patik modellerini çok beğendim eğer yapılışını öğrenebilirsem benim de beğendiğim patik modeli var mutlaka örmeye çalışacağım O kadar güzel ki örgü modelleri elim boş kalmışken örmek istiyorum.

  2. o kadar güzel patik çeşitleri var ki her birinden örmek istiyorum hatta torunlarıma bu patik örneklerinden seçip örmek istiyorum.

  3. patik örnekleri muazzam güzellikte ve çok zarif görünüyorlar

  4. birbirinden güzel patik çeşitleri var birkaç tane beğendim mutlaka alacağım.

  Yorum Yapmak İster misiniz?