• Patik örnekleri ve Modelleri Yapılışı

  Patik örnekleri ve modelleri yapılışı ve kullanılışı oldukça kolay ve rahat olan patik örnekleri ve modelleri 2013 yılında da yenilenerek gerek mağazalarda gerekse maharetli bayanların ellerinde ve ayaklarında yerlerini aldı.  İnsanın yanında taşıması yönünden oldukça hafif olan patik modelleri aynı zamanda üşüyen ayaklarında imdadına yetişiyor.

  Bayan Patik Örnekleri 2014 yazısı için TIKLAYINIZ.

  Geçtiğimiz yılların aksine 2013 patik modelleri örgünün yerine tığ ile yapılan patik modelleri yerini alacaktır.

  Tığ ile patik modelleri üretmek de sanıldığı kadar zor değildir. Model olarak ise en çok göze çarpan 2013 patik modeli babet şeklinde tığ ile örülmüş olanlarıdır.  Sizde çeşitli yöntemlerle kendi patik modelinizi oluşturabilirsiniz. Kendi patik modelinizi oluşturarak hazırlayacağınız patikle ayaklarınızı ısıtmak ayrı bir keyif verecektir.

  Özellikle anneler minik yavrularına veya kendi gözlerinde hala minicik gördükleri yavrularına 2013 patik modellerinden birini örüp giydirerek ısındıklarını bilmek içlerini rahatlatacaktır. İşte 2013 patik modellerinden bazıları patik modellerine ekleme çıkarma yaparak onları zenginleştirmek sizlerin beceri ve yeteneğine kalmış.

  Patik örnekleri ve modelleri yapılışı ile ilgili internette bu işi yapan ve anlatan çok iyi siteler var. İnternetten fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  patlıcan moru saç rengi modelleri
  Patlıcan Moru Saç Rengi
  blazer ceket kombinleri
  Blazer Ceket Kombin Modelleri
  kızıl kahve saç rengi modelleri
  Kızıl Kahve Saç Rengi
  uzun erkek saç stilleri
  Erkek Uzun Saç Modelleri
 • 24 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. babet patik modelleri yapışını detaylı olark bulma imkanımız var mı?

  2. patik örülüşünü anlatabilir misiniz?

  3. patik yapılışı ile ilgili bilgi verirmisiniz

  4. patik örnekleri yapılışı zor mu

  5. patik örnekleriniz gerçekten çok güzeller bir çok sitede patik örnekleri yada patik modelleri aradığımızda tek tek resimler koymuşlar insanları oyalamaktan başka bişey değil. hem patik örnekleri ve modelleri hakkında bilgi vermişsiniz hemde patik örnekleri ve modellerini bir arada toplamışsınız. bence gayet faydalı bir iş yapmışsınız elinize emeğinize sağlık gerçekten işime yaradı patik örneği örerken patik modellerinizden yararlanıyorum. diğer yazılarınızda çok faydalı olmuş

  6. patik örneklerinin örülüşü hakkında yazınız var mı. patik örmeye başlayacağım temel olarak patik örülüşünü anlatmanız mümkün mü? patik örnekleriniz çok güzel en azından birinden örmeye başlamak istiyorum.

  7. bu kadar patik örneğini bir arada bulmak çook iyioldu teşekkür ederim

  8. patik örnekleri çok güzeller hemen bir tanesini anneme ördürüp giymeyi planlıyorum

  9. patik örnekleri ve modelleri o kadar zarif ki birbirinden renkli, desenleri ile harika bir görünüm almış.2013 yılı çok çeşit var oğluma örmek istiyorum ama bizler de deseni sonra koysak olur mu acaba.

  10. patik çeşitleri o kadar güzel ki beğenmemek mümkün değil hepsini öyle sunmuşsunuz ki renkleri modelleri zevkleriniz tasarımlarınıza bayıldım

  11. farklı patik modellerini bir arada bulduğuma sevindim özellikle babet şeklindeki modele bayıldım.

  12. kendime kızıma patik örmeye başlamadan önce nasıl bir patik örsem diye araştırma yaptım ve burayla karşılaştım iki tane patik örneği beğendim ve örmeye başladım sağolun

  13. mor renkli patik örneğinin örülüşü nasıl acaba çiçekli olanı

  14. gönülçelen

   patik örnekleri ve modelleri birbirinden gösterişli örnekleri ile modelleri tığ ile örülmüş patikler muhteşem ama bence şiş ile örülmüş modeller daha sıcacık tutar ayağımızı

  15. gönülçelen

   kırmızı kenarları siyah bileklere çapraz atılmış olan lif örneğini beğendim hoşuma gitti öğrenmek için elimden gelini yapacağım öremezsem satın alırım.

  16. bayanların bir kısmı patik örmesini bilmese de eski sağlamlığı ile babaannemize veya annanemize rica ederek ördürtüp patik örneklerini ve modelleri ile her zevke uygun seçip yaptırabiliyoruz.

  17. birbirinden güzel örnekli motifli örnekleri ile paylaşmış olduğunuz modelleri kısmen çok beğendim :)

  18. kendine kış soğukları için kalın patik ördürmek istiyorum sizin tanıdıklarınız var mı yardım edermişsiniz

  19. o kadar güzel yapılmış patik örnekleri var ki elimde imkanım olsa elbet bende değerlendirirdim.

  20. birbirinden renkli ve güzel örülmüş patik galerisini çok beğendim.Beğendiğim bir kaç tane patik var boş zamanım da değerlendireceğim.

  21. patik modellerini çok beğendim eğer yapılışını öğrenebilirsem benim de beğendiğim patik modeli var mutlaka örmeye çalışacağım O kadar güzel ki örgü modelleri elim boş kalmışken örmek istiyorum.

  22. o kadar güzel patik çeşitleri var ki her birinden örmek istiyorum hatta torunlarıma bu patik örneklerinden seçip örmek istiyorum.

  23. patik örnekleri muazzam güzellikte ve çok zarif görünüyorlar

  24. birbirinden güzel patik çeşitleri var birkaç tane beğendim mutlaka alacağım.

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.