Paşabahçe Hediye Koleksiyonu ve Fiyatları

Yıllardır evlerimizde vazgeçemediğimiz cam markası olan Paşabahçe her geçen yıl kendiniz yenileyerek yeni Paşabahçe ürünleriyle günün artan ihtiyacına karşılık veriyor. Farklı kullanım alanlarında ürünler veren Paşabahçe mutfak gibi günlük kullanımın dışında görsel olarak da göze hitap ediyor.

Camdan gelen sağlıkla Paşabahçe tüketiciye sağlıklı ürünler sunuyor. Son zamanlarda sadece camla sınırlı kalmayıp ürün portföyünü oldukça zenginleştiren Paşabahçe porselen ürünler ve çatal kaşık bıçak takımları ile üreticiye hitap ediyor. Lisanslı ürünlerle Paşabahçe özellikle çocukların renkli dünyasına hitap etmiş.

Özellikle Paşabahçe son zamanlarda hediyelik eşya konusunda oldukça farklı ve zevkli seçenekler sunuyor. Hemen her bütçeye hitap edebilen Paşabahçe ürünlerinin yanı sıra oldukça özel Paşabahçe koleksiyonları tasarımları ve farklılıklarıyla göze çarpıyor. Paşabahçe mağazalarının en göze çarpan koleksiyonlarından biri olan Paşabahçe Osmanlı Koleksiyonu gibi görünüyor.

Yine Paşabahçe mineli camlar koleksiyonu camdaki yılların Paşabahçe ustalığının bir yansıması olmuş. Anadolu medeniyetleri koleksiyonu ile Paşabahçe ülkemizdeki kültür zenginliğini gözler önüne sermiş. Paşabahçe İstanbul koleksiyonu ise İstanbul’un büyülü havasını evlerimize taşımak için tasarlanmış gibi.

Aşure koleksiyonu ile Paşabahçe hem bir geleneği isimlendirmekle kalmamış hem de aşuredeki farklı tatların farklı renklerin uyumunu ve oluşturduğu muhteşem tadı sanatsal bir bütünlükle farklılık arayan koleksiyonerlerin zevkine sunmuş. Yine Paşabahçe camda sanatlı yazı koleksiyonuPaşabahçe 7 koleksiyonu ve konuşan paralar – sikkeler koleksiyonu ayrı zarafet ve güzelliklerle tüketiciyle buluşuyor.

Fakat şunu unutmamak gerekir Paşabahçe mağazalarının bu çok özel koleksiyonu sınırlı sayıda. İşte Paşabahçe özel koleksiyonundan sizler için seçtiğimiz birkaç özel ürün.

Bu nadide hediyelerin fiyatları 2000 TL’ye kadar varabiliyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ