Nişanlık Modelleri 2013

Bu yazımızda sizlerle 2013 nişanlık modellerinden bahsedeceğiz. Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla beraber düğün nişan merasimlerinin sayısında da artış yaşanmaya başladı. Tabii ki bu tatlı telaşların en önemli basamaklarından 2013 nişanlık modelleri de yılın ilk aylarından itibaren vitrinlerdeki yerini aldı. Bu heyecanlı zamanlarda özellikle bayanların en çok aradığı ve kendisine özel olmasını istediği 2013 nişanlık modelleri her çeşitte ve renkte ve yine cıvıl cıvıl.

En şık nişanlık modelleri tasarımcıların ellerinde 2013 yılı modasıyla yeniden şekil almış. 2013 nişanlık modellerinde sadece belli renkler ön plana çıkmıyor.

Hemen her renk çok moda 2013 nişanlık modellerinde. Her markada kendine göre bazı renkleri ön plana çıkarmış. 2013 nişanlık modelleri sadece tek renk nişanlık modellerinden de oluşmuyor ayrıca.

Yani 2013 nişanlık modellerini tek renkle sınırlamak yok. Uyumlu birkaç rengin bir arada kullanıldığı nişanlık modelleri oldukça revaçta.

2013 nişanlık modelleri seçim yapacak bayanları sunduğu seçenekler itibariyle oldukça zorlayacak gibi görünüyor. Kabarık etekli nişanlık modelleri olsun, prenses nişanlık modeli veya sade nişanlık modelleri olsun kesimlerindeki ve renkleri ile oldukça fazla seçenekte.

Yine abiye elbiselerde olduğu gibi nişanlık modellerinde de en önemli şeylerden bir tanesi detaylar. Örneğin taşlı nişanlık modelleri yine 2013 nişanlık modelleri arasındaki yerini almış. Özellikle 2013 yılında taş seven bayanlar için omzunda taş bulunan nişanlık modellerini tercih edebilirler.

2013 nişanlık modellerini seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle nişanlık modellerinden birini seçerken bir abiye elbise veya günlük elbise seçermiş gibi düşünün yani önce vücudunuzu tanımakla işe başlayın. Yine bu özel gününüzün sizin gününüz olduğu unutmadan tadını çıkarabileceğiniz, içerisinde rahat olabileceğiniz 2013 nişanlık modellerinden birini seçmeye özen gösterin.

Özellikle basen bölgesinde fazlalıkları olan bayanlar sizler kabarık etekli nişanlık modellerinden birini tercih ederek problemli bölgenizi kamufle edebilirsiniz. Yine uzak durmanız gereken model is balık etekli nişanlık modelleri olmalıdır.

Yine 2013 nişanlık modelleri seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer noktada uygun kombinlerin yapılmasıdır. İlk olarak seçtiğiniz nişanlık modelleri ten ve saç renginizle uyumlu olmalıdır.

Yine yaptıracağınız saç modeli nişanlık modeli ile uyum sağlamalıdır. Yakası kapalı bir nişanlık modeline daha toplu bir saç yapılmalı örneğin. Tesettürlü nişanlık modelleri seçecek olan bayanlar ise nişanlık modelinin sadeliğine göre eşarbının sade veya daha şatafatlı olmasına dikkat etmeli.

2013 nişanlık modelleri yine uygun makyajla tamamlanmazsa vücudunuza uygun seçimlerde yapsanız bütünlük olmadıkça anlamsız olacaktır.

Sizlerinde bu mutlu gününüzde en güzel 2013 nişanlık modellerinden birini seçerek ömürlük bir mutluluğa adım atmanız dileğimizle.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. jale20 dedi ki:

    nişanlılık modelleri için hangisini öneririsiniz karar veremedim nasıl bir tercih yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz.

BİR YORUM YAZ