Lif Örnekleri 2014

Siz örgü işi yapanlara birbirinden güzel lif örneklerini bir araya getirdik. Kare lif, yuvarlak lif, banyo lifi, çiçekli lif, uzun banyo lifi, elbise lif, hediyelik lif, çeyizlik lif çeşitleri ile 2014 lif örneklerini sizler için hazırladık.

Lif yapmak örmek isteyenler bundan önceki lif arşivimizi inceleyerek birçok farklı lif örneklerine ulaşabilirsiniz. Özellikle hayvan desenli lif örnekleri çocuklarınızın daha çok hoşuna gidecek ayrıca eğitici bir rolü de olacaktır.

Bu yazımızda sizler için hazırladığımız lif modellerini kolayca örebilirsiniz. Lif örmek o kadarda zor değil. Kolay lif modellerini nasıl örüyorsanız birkaç farklı teknikle ilaveler yaparak düşündüğünüz lif modellerini örebilirsiniz.

Lif modellerimize bakarak fikir edinebilir yeni lif örnekleri de oluşturmanız mümkün yeter ki siz isteyin.

Günümüzde en moda lif örneklerinden biri olan elbise lifler gerçektende hediyelik için en güzel liflerdir. Sadece hediyelik değil çeyizlik için de en uygun lif örnekleridir. Banyoda kullanışlılık bakımından uzun lif modelleri tercih edilmeli. Çünkü genellikle banyoda tek başımıza olduğumuz için sırtımızı kendimiz liflemek zorunda kalıyoruz. Uzun lif modelleri de banyoda imdadımıza koşuyor.

Lif örneklerini süs, hediye, çeyizlik gibi farklı alanlarda kullanabildiğimiz için bayanların bolca ördüğü örgü eşyalarından biridir. Her anne kendisi örmese bile çocuklarının çeyizlerine muhakkak birkaç takım çeyizlik lif örnekleri koymayı ihmal etmez.

Sizleri banyolarımızın vazgeçilmezi 2014 Lif Örnekleri ile baş başa bırakıyoruz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ