Kısa Mezuniyet Elbise Modelleri 2013

2013 yılı mezunlarını vermesine az kaldığı şu zamanlarda mezuniyet kıyafeti araştırmaya çoktan başladılar bile. Birçok marka uzun kısa mezuniyet kıyafetlerini beğeniye sundular. Her çeşit her model ve renkte çiçeği burnunda mezun adaylarını mezuniyet kıyafeti beklemektedir.

Mezuniyet balosunda birbiriyle şıklık yarışında olan bayanların en önemli detayı mezuniyet kıyafetleri olacaktır.2013 mezuniyet kıyafetleri ile bu heyecanlı günlerine renk katarak unutulmaz yapacaklardır.

Bu şıklık yarışında kimi bayan uzun mezuniyet kıyafetlerini seçerken kimi bayan kısa mezuniyet elbise modellerini tercih etmektedir. Özellikle bacaklarına güvenen ve bacaklarının güzelliğini yansıtmak isteyen bayanlar balolarında kısa mezuniyet elbiselerini tercih etmektedirler.

Kimisi asimetrik kesimlere sahip kısa mezuniyet elbiseleri, kimisi taşlı kısa mezuniyet elbise modelleri, özellikle genç bayanların tercihlerinde ise belden genişleyen kemerli kısa mezuniyet elbise modelleri ilk sırayı alıyor.

Yine bu yılın moda rengi olan parlament mavisi oldukça kullanılan ve tercih kısa mezuniyet elbise modelleri renklerinden. Dar kesimli kalem etekli süper miniler kısa mezuniyet elbise modelleri arasındaki yerini almış. 2013 yılı modasının gözdelerinden danteller de kısa mezuniyet elbise modellerinde ayrı bir sadelik ve zarafet katmış.

Biz de u yazımızda sizler için birçok farklı modelde kısa elbise modellerinden örnekler paylaşarak bu heyecanlı gününüzde yardımcı olmak istedik. İşte sizler için seçtiğimiz kısa mezuniyet elbise modelleri resim galerimizde sizler için hazırladık.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sıla dedi ki:

    mezuniyetimde kısa mezuniyet elbise modeli tercih ettim çok hoştu gözler üzerimdeydi. bu kısa mezuniyet modelleride çok güzel keşke bu sayfaya daha önce baksaydım

  2. hülya34 dedi ki:

    kıza mezuniyet elbise modelleriniz güzel geçen yaz mezuniyet için elbise aradığımda yokmuydu bu elbiseler allah aşkına çok aradım çok.. kısa elbise modelleri yazınıza ulaşabilseydim çok güzel örnek olabilirdi bana.

BİR YORUM YAZ