Kırlent Modelleri ve Fiyatları 2013

Evimizde şık ve zevkli bir görünüm sağlamak için birbirinden güzel kırlent modelleri tercih ederiz.  Salonu, yatak odamızı, oturma odamızı kırlentlerle dekore ederek küçük ama ince ve zarif bir güzellik inşa etmiş oluruz.

Yeni sezonda birbirinden şık ve renkli tasarım modelleri ile evde bizim için özel anlam ifade eden mekânlarımızın süslenmesi, uyum içerisinde olması ve mekâna görsellik katması için şahane kırlent modelleri dikkatlerden kaçmamaktadır.

Sizin için hazırladığımız en güzel kırlent modellerini ve en şık kırlent modellerini resim galerimizden bakabilirsiniz.

Kırlent modelleri hazır alınabileceği gibi kumaşının ve dantelinin satın alınıp elde de çok kolay bir şekilde yapılabilir. Kırlent modellerini istediğiniz büyüklükle ve şekillerde yapabilmeniz mümkün. İsterseniz yuvarlak şekilli kırlent modelleri dilerseniz kare ya da dikdörtgen modelli kırlentler yapmanız sizin elinizde.

Burada dikkat etmeniz gereken konu kırlent için şekil ve renk tercihinizi yaparken mekânınızdaki dekorasyona ve renk uyumunun nasıl olduğudur. Mobilyalarınızın şekli ve renkleri kırlent modellerinizi tasarlarken dikkate alacağınız bir noktadır.

Yine kırlent modelleri için renk seçiminde bu yılın renk modasını takip etmeniz ve ona göre tercih yapmanız mekânınızın daha şık ve modaya uygun bir görsellikte olmasını sağlayacaktır.

Kırlent fiyatları eğer hazır alacaksanız renk, ebat ve kaliteye göre farklılık göstermektedir. Eğer kırlentleri elde yapmayı düşünüyorsanız sadece kumaş ve dantel satın alarak ucuz fiyatlara en güzel kırlent modelleri ile evinizi süsleyebilir ve çok şık dekorasyonlar yapabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. irem dedi ki:

    kırlent modelleriniz çok güzel lacivert bir koltuk tamımım var acaba ona nasıl bir kırlent modeli ve rengi seçmeliyim

  2. asil dedi ki:

    kırlent modelleriniz çok eğlenceli ve renkli beden evime koltuklarıma uyumlu ve canlı kırlent modelleri yapmayı düşünüyordum aradığımı sizin sitenizden buldum çok teşekkürler güzel bir çalışma olmuş

BİR YORUM YAZ