• Keratin Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

  Keratin Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

  Daha önce sizlerle keratin saç bakımı hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu yazımızda ise keratin saç bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabını arayacağız.

  Keratin saç bakımı nasıl yapılıra baktığımızda genellikle bu işin uzmanlarınca yani kuaförlerce yapılır. Fakat evde uygulanabilecek keratin saç bakımı ürünleri de mevcuttur.

  Asıl sorumuz olan keratin saç bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabına bu bakıma özel bir şampuanla saçların yıkanıp arındırılmasıyla başlanır. Bu şampuan sayesinde saç pulcukları arındırılmış ve keratin yüklemesine hazır hale geliyor.

  Keratin saç bakımı

  Keratin saç bakımına bundan sonra saçları tutamlara ayırarak keratin uygulanıyor ve 15- 20 dakika bekleniyor. Keratin bakımı yapılan saçlar tekrar yıkanıp kurutuluyor.

  Keratin saç bakımıyla beraber yumuşacık dolgun ve sağlıklı saçlara kavuşuluyor. Fakat keratin saç bakımından sonra kullanılan şampuanlara dikkat etmek gerekiyor.

  Keratin saç bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabı bu kadar kısa ve net. Keratin saç bakımı yaptırmak da cevabı kadar çok fazla zaman almıyor fakat muhteşem sonuçlar ortaya çıkarıyor.

       
    
 • Benzer Yazılar
  en güzel derya baykal şal modelleri
  Derya Baykal Şal Modelleri
  2015 abiye ayakkabı modelleri
  2015 Abiye Ayakkabı Modelleri
  2015 ayakkabı modelleri
  2015 Ayakkabı Modelleri
  2015 örgü yelekler
  2015 Örgü Yelek Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. keratin saç bakımı ile geçen gün bir kozmetik markette ürün dikkatimi çekti iki şekilde satılıyordu biri mavi su diğeri keratin di kulllanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilr mi işe yarar mı acaba boşa para vermeyelim

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>